^

Robert Kubica - Klub Kibiców

sobota, 14 marca 2015

Robert Kubica w przerwie przed Rajdem Argentyny: start w Rally il Ciocoo ?! – oficjalna lista zgłoszeń

fot. Gerardo Isoard

fot. Gerardo Isoard

Po długim wyczekiwaniu na informacje o planach Roberta Kubicy na sezon 2015, jego początek jest niesamowity. Za nami trzy rundy tegorocznych mistrzostw świata, a nasza załoga na swoim koncie ma już sześć wygranych oesów oraz zdobyte kolejne doświadczenia. Przed kolejnym startem, Rajdem Argentyny czeka nas kilka tygodni przerwy. Czas ten Robert Kubica chce wykorzystać na poprawę funkcjonalności zespołu RK WRT, jednak zawsze znajdzie chwilę na …

Robert Kubica – Musimy jeszcze poprawić kilka rzeczy i grafik jest bardzo napięty. Po Meksyku będzie nieco więcej czasu i możemy spróbować poprawić funkcjonowanie zespołu.”


Robert Kubica jako kibic podczas Rally dei Laghi 2015

Rajd rozgrywany jest w dniach 14-15 marca, wśród zawodników tego rajdu znajdziemy m.in: Andrea Crugnola i Giuseppe Freguglia wspierany przez zespół A-Style Team. W sobotę Freguglia jadący Fiesta RRC wygrał wszystkie cztery odcinki specjalne i tym samym potwierdził przewidywania tych, którzy wskazywali go jako głównego faworyta. W niedzielę kontrolował sytuację i tym samym wygrał rajd. Robert Kubica postanowił wspierać swoich przyjaciół podczas tego rajdu.

To idealna okazja do zrobienia zdjęcia z Robertem.


Aktualizacja (15.03)

Robert Kubica wystąpi w Rally il Ciocco?

Nieoficjalnie, włoskie media donoszą iż Robert Kubica w najbliższy weekend (20-22.03) wystartuje w Rally il Ciocoo. Pilotem podczas tego startu miałby być Jakub Gerber.

Robert Kubica lista na Ciocoo


Robert Kubica - CioccoAktualizacja (17.03)

Już wiemy czy Robert Kubica wystąpi w Rally il Ciocco.

W niedzielę włoskie media donosiły o udziale Roberta w Rally il Ciocoo. Dziś ukazała się oficjalna lista zgłoszeń do Rally il Ciocco. Niestety brak na niej Kubicy.


KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: maciektube12
o 21:37

Udostępnij:

error: Content is protected !!