^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 7 kwietnia 2015

Robert Kubica – od Meksyku do Argentyny.

Robert Kubica  Maciek Szczepaniak - 24 - Rajd ArgentynyPo Rajdzie Meksyku – nasza załoga Kubica / Szczepaniak zgodnie z kalendarzem WRC odbywa kilkutygodniową przerwę. Świąteczna przerwa z pewnością została dobrze wykorzystana przez wszystkich kibiców jak i przez załogę RK WRT. Wszyscy odpoczęliśmy i z pewnością nabraliśmy energii przed zbliżającym się Rajdem Argentyny, do którego pozostało już około 2 tygodni.

Długa przerwa pomiędzy rajdami nie rozpieszcza przede wszystkim nas kibiców.
Robert Kubica z pewnością wykorzystał ten czas w sposób pożyteczny i interesujący, ale o tym jak zwykle dowiemy się po czasie.
Po rajdzie w Meksyku dotarły do nas informacje o testach Roberta na torze Vallelunga i Monza w Lamborghini Huracan przygotowywanym do Lamborghini Blancpain Super Trofeo, który odbędzie się 10 i 11 kwietnia. Niestety powody testów nadal pozostają w kręgach spekulacji wśród kibiców, bo tradycyjnie już Robert Kubica nie komentuje takich wydarzeń jakby nie były one interesujące dla jego kibiców.

Po ostatnim rajdzie ukazał się też wywiad z Robertem w większości dotyczącym prywatnych aut Roberta Kubicy – który można znaleźć kilka wpisów wcześniej.

Organizatorzy Rajdu Argentyny zaktualizowali listę zgłoszeń. Podobnie jak podczas Rajdu Meksyku nasza załoga wystartuje z numerem 24.

Kubica Szczepaniak 24 Rajd Argentyny

 

Czekamy na Rajd Argentyny, już niebawem znów Kubicujemy Razem.

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: TOMek
o 09:53

Udostępnij:

error: Content is protected !!