^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 8 grudnia 2015

Jaeger nowym pilotem Andreasa Mikkelsena

Po niespodziewanym odejściu Ola Floene Andreas Mikkelsen znalazł nowego pilota na sezon 2016. Został nim Anders Jaeger, który przeniósł się do Mistrzostw Świata WRC bezpośrednio z Mistrzostw Świata WRC Juniorów WRCJ.

Swój talent udowodnił u boku Ole Christiana Veiby, z którym w 2015 roku pięciokrotnie stawał na podium, w tym dwa razy na najwyższym. Jaeger towarzyszył również Mikkelsenowi na testach do rajdu Szwecji.

Anders Jaeger

“Od dawna planowane, że pewnego dnia pojadę jako pilot u boku Andreasa Mikkelsena”  – powiedział Jaeger i dodał: “Cieszę się, że mogę razem z nim podjąć się tego zadania. Czuję się dumny i jednocześnie wyróżniony otrzymując szansę współpracy z tak profesjonalną załogą jak Volkswagen. Jestem pewien, że Andreas i ja będziemy się dalej rozwijać i nawzajem motywować do stawania się coraz lepszym. Andreas jest niezwykle konkurencyjny i głodny sukcesów w przyszłości. To samo dotyczy mnie. Odbywałem już testy z Andreasem  w  Polo R WRC i zdaję sobie sprawę, że panuje tutaj inne tempo, niż to, które znam z moich dotychczasowych doświadczeń w mistrzostwach juniorów. Jednak ze wsparciem i siłą Andreasa oraz zespołu, mamy świetną pozycję wyjściową żeby odnieść sukces. Teraz pozostaje się przygotować  i ciężko pracować”

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: ArtNr4
o 19:37

Udostępnij:

error: Content is protected !!