^

Robert Kubica - Klub Kibiców

poniedziałek, 21 grudnia 2015

Robert Kubica na liście zgłoszeń do Rajdu Monte Carlo 2016

Robert-Kubica-Kubicujmy-Razem-02AMC Monaco podało pierwsze szczegóły listy zgłoszeń na pierwszą rundę mistrzostw świata – rajd Monte Carlo 2016. Jest ponad 90 zgłoszeń, z czego 14 w klasie WRC i 15 w WRC 2. W rywalizacji nie zabraknie także załogi Robert Kubica / Maciek Szczepaniak w Fordzie Fiesta RS WRC obsługiwanym przez M-Sport.

Nie jest jeszcze wiadome, które zespoły będą brały udział w punktacji, ale przynajmniej znane są już nazwiska kierowców samochodów WRC. Oficjalna wersja listy ukaże się 29 grudnia.

W VW wystartuje Sebastien Ogier, Jari-Matti Latvala i Andreas Mikkelsen. Nowy Abu Dhabi WRT ustawi na starcie Krisa Meeke i Stephane Lefebvre w DS 3 WRC. W Fordzie Fiesta WRC zobaczymy oprócz Roberta Kubicy również Madsa Östberga, Erica Camilli, Bryana Bouffier, Ott Tänaka i Lorenzo Bertelli. Thierry Neuville i Dani Sordo zasiądą po raz pierwszy w nowym i20 WRC w zespole Hyundai. Hayden Paddon otrzyma natomiast starszy model tej marki.

Colin Clark jest zadowolony z udziału swoich dwóch ulubionych kierowców w Rajdzie Monte-Carlo 2016. Dziennikarz radia WRC napisał Stories today about two of my favourite drivers. If they are correct Kubica and Bouffier to start Monte in M-Sport Fiestas. Fab news!!!”

Colin Clark - zadowolony ze startu Kubicy W Rajdzie Monte Carlo

 

 

 

 


 

 

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: maciektube12
o 20:43

Udostępnij:

error: Content is protected !!