^

Robert Kubica - Klub Kibiców

poniedziałek, 7 marca 2016

Maciek Szczepaniak i Hubert Ptaszek – to nie koniec wspólnych startów ? A co z Kubicą?

Hubert Ptaszek i Maciek Szczepaniak podsumowali Rajd Meksyku, który ukończyli na 11 pozycji w klasyfikacji generalnej,  zajmując 2 miejsce w kategorii WRC2. Choć początkowo mówiono o dwóch wspólnych startach tej załogi, wygląda jednak na to, że to nie koniec ich wspólnych startów. “[…] wynik nie był najważniejszym z celów, które założyliśmy sobie w tym roku… yhm… w tym występie” – mówi Maciek Szczepaniak.

Ptaszek - Szczepaniak - Kubica

“[…] Myślę że ta cała pozycja w WRC 2, czyli drugie miejsce, które finalnie udało nam się osiągnąć jest takim jakby orderem, który możemy sobie przypiąć na klatkę piersiową. To wszystko spowodowało, myślę, nasz uśmiech na twarzy, bo naprawdę mamy wiele aspektów, nad którym musimy popracować, żeby ta dalsza nasza jazda miała sens i po prostu ze spokojem można było walczyć z chłopkami i osiągać dużo lepsze czasy. Bo myślę, że jesteśmy w stanie po prostu to zrobić. Cały ten sport niestety opiera się na szczęściu. Na jednym rajdzie go masz, na drugim go nie masz, więc albo ciśniesz do przodu, a czasami borykasz się z problemami.” – tak podsumowuje swój start w Meksyku Hubert Ptaszek, dodając na koniec “My tym razem mieliśmy problemy, miejmy nadzieję że następny rajd pójdzie nam gładko …”

Zameldowaliśmy się na mecie, wykonaliśmy pracę którą założyliśmy, popracowaliśmy nad opisem.” – mówi Maciek Szczepaniak na mecie Rajdu Meksyku. “Przy okazji udało nam się zdobyć bardzo dobry wynik, choć wynik nie był najważniejszym z celów, które założyliśmy sobie w tym roku… yhm… w tym występie” – dodaje Szczepaniak

Czy w tych wypowiedziach należy czegoś się doszukiwać? Hubert Ptaszek dyplomatycznie  “Aktualnie spora przerwa do Argentyny, mamy czas na rozmowy ze wszystkimi”

Pełna wypowiedź załogi The Ptock : Ptaszek / Szczepaniak

 

A co dalej z Kubicą? To pozostaje pytaniem otwartym, jak do tej pory niestety nie ma oficjalnych informacji. Pozostaje cierpliwie czekać :
Coś dobrego wydarzy się w tym roku, niekoniecznie w rajdach.”  – Robert Kubica


 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: maciektube12
o 13:22

Udostępnij:

error: Content is protected !!