^

Robert Kubica - Klub Kibiców

czwartek, 26 maja 2016

Gra WRC 6 już tej jesieni!

Bigben i Kylotonn Racing Games ogłasza wydanie WRC 6 – oficjalnej gry wideo 2016 FIA World Rally Championship (WRC). Gra ma ukazać się jesienią tego roku i będzie dostępna dla PlayStation 4, Xbox One i PC / Steam.

Gra WRC 6 już tej jesieni!
Po sukcesie i doświadczeniach zdobytych przez Kylotonn Racing z WRC 5, studio zebrało wszystkie informacje zwrotne od graczy, aby poprawić wersję gry 2016 i podnieść doświadczenie WRC na konsolach na nowy poziom realizmu i emocji. Pierwsze wydanie gry WRC 5 było dużym wyzwaniem dla Kylotonn i jego zespołu zapalonych programistów, który pracuje obecnie nad nowym wydaniem, z pomocą aktywnej społeczność graczy i fanów WRC.

Spędziliśmy ostatnie 8 miesięcy, od momentu wydania WRC 5, na zbieraniu i studiowaniu wszystkich informacji zwrotnych od graczy, aby poprawić wrażenie i przenieść na kolejny poziom”  – mówi Alain Jarniou, Game Director w Kylotonn. „Doświadczenie zdobyte przy WRC 5 pomogło zespołowi w pełni zrozumieć oczekiwania fanów, jeśli chodzi o rajdy. Drogi były zbyt szerokie w WRC 5? Będą one węższe i bardziej wyboiste w WRC 6. Etapy były czasami zbyt krótkie? Stworzyliśmy nowe dłuższe etapy i przerobiliśmy wszystko, aby uczynić je dłuższymi i trudniejszymi. Są to tylko nieliczne przykłady ogromnych ulepszeń jakie wprowadziliśmy do WRC 6 i już wiemy, że gracze z pewnością docenią te zmiany “ – podsumowuje Alain Jarniou.

Promotor WRC dyrektor Oliver Ciesla stwierdził, że WRC 6 stanowi jeszcze bardziej realistyczne wyzwanie dla graczy.
“Jeśli grałeś w WRC 5, pokochasz WRC 6” – powiedział Oliver Ciesla Developerzy wprowadzili znaczne poprawki aby sprawić, że doznania z gry będą bardziej ekscytujące i bliższe rzeczywistości podczas znalezienia się w samym centrum akcji, która zabierze Cię do klasycznych rajdów oraz legendarnych odcinków specjalnych na wszystkich typach powierzchni drogi – zakończył promotor WRC.

W WRC 6 znajdą się wszystkie rundy WRC sezonu 2016, w tym po raz pierwszy Rajd Chin, wszyscy kierowcy i piloci WRC, a także szeroki wybór zespołów i zawodników z kategorii WRC2 i Junior WRC.

Więcej o grze WRC 6 dowiemy się już podczas targów E3 2016, które odbędą się w Los Angeles w dniach 14-16 czerwca.

Pierwsze zdjęcia WRC 6:

Gra WRC 6 już tej jesieni !Gra WRC 6 już tej jesieni ! Gra WRC 6 już tej jesieni ! Gra WRC 6 już tej jesieni ! Gra WRC 6 już tej jesieni !

Źródło: Bigben / Kylotonn

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: maciektube12
o 22:33

Udostępnij:

error: Content is protected !!