^

Robert Kubica - Klub Kibiców

poniedziałek, 20 czerwca 2016

Ptaszek i Szczepaniak w Rajdzie Warmińskim 2016

Trzy dni po konferencji prasowej dotyczącej Rajdu Polski, oraz po pozytywnych słowach Huberta Ptaszka o stanie zdrowia Maćka Szczepaniaka, kolejne dobre informacje – załoga Hubert Ptaszek i Maciek Szczepaniak zapowiedziała swój udział w Rajdzie Warmińskim.

Będzie to ostatnia okazja dla The Ptock Team, żeby przed powrotem do wielkiego ścigania podczas domowej rundy WRC w Mikołajkach (30.06-04.07.2016) przetestować zarówno samochód Skoda Fabia R5, jak i stan zdrowia Maćka.

Ptaszek i Szczepaniak w Rajdzie Warmińskim 2016

Rajd Warmiński tradycyjnie odbywa się przed Rajdem Polski, w dniach 24-25 czerwca. Rywalizacja będzie miała miejsce na siedmiu odcinkach specjalnych, podczas których załogi pokonają dystans ponad 40km.

“Wszystkiego trzeba się nauczyć, latania również, pomimo nazwiska czasem mam problemy z lataniem. Maciek wraca do formy, myślę, że na Rajd Polski będziemy obaj w 100% gotowi. Zobaczymy po testach jak się Maciek będzie czuł, ale powinno być w porządku.” – powiedział Hubert Ptaszek, zapytany podczas konferencji prasowej Rajd Polski o stan zdrowia swojego pilota, Macieja Szczepaniaka.

Maciek Szczepaniak zgłosił już swoją gotowość do udziału w testach i w Rajdzie Polski. “Zestaw na Rajd Polski gotowy. Mam nadzieje że testy potwierdzą również moją gotowość”  – poinformował pilot The Ptock Team.

Maciek Szczepaniak - Rajd Polski 2016

fot. Maciek Szczepaniak


Lista zgłoszeń , Harmonogram, Mapa – 19 Rajd Warmiński

Aktualizacja: 23.06.2016 14:00

Lista Zgłoszeń - 19 Rajd Warmiński 2016

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: maciektube12
o 00:56

Udostępnij:

error: Content is protected !!