^

Robert Kubica - Klub Kibiców

niedziela, 31 lipca 2016

Alonso : Kubica stara się podtrzymać adrenalinę, startuje w rajdach [WIDEO]

Podczas, gdy Robert Kubica zmagał się na trasach Rally Coppa Città di Lucca Fernando Alonso, w wywiadzie dla Eleven Sport, wspominał naszego kierowcę „- Po wypadku w rajdzie [Ronde di Andora 2011] skończyła się kariera Roberta w F1 – wielka szkoda”.  – mówi Alonso.

Alonso Kubica stara się podtrzymać adrenalinę, startuje w rajdach [WIDEO]

Formula 1 Grand Prix Węgier była wyjątkowa nie tylko dla Kubicy, który zadebiutował w F1 na torze Hungaroring w 2006, ale także dla Fernando Alonso. To właśnie tutaj Hiszpan wygrał swój pierwszy wyścig F1 w 2003. „Tak to jest moment, który zapamiętałem na zawsze. Pierwsze zwycięstwo w Formule 1 to rzeczywiście wyjątkowe wydarzenie” – wspomina Fernando Alonso. Kierowca przyznał również, że zawsze podczas wyścigu na Hungaroring wraca pamięcią do tamtych chwil.

Oczywiście nie zabrakło pytania o Roberta Kubicę „- Po wypadku w rajdzie [Ronde di Andora 2011] skończyła się kariera Roberta w F1 – wielka szkoda.” – mówi Alonso. „- Wiem, że stara się podtrzymać adrenalinę, startuje w rajdach. Przeczytałem właśnie, że w ten weekend startuje w jakimś rajdzie [Rally Coppa Città di Lucca], jedzie autem Renault Clio S1600. Lubi też jeździć w kartingu tak samo, jak ja.” – powiedział kierowca McLarena

„- To świetny kumpel. Zawsze życzę mu wszystkiego najlepszego.” – dodał na koniec Fernando Alonso

Poniżej wideo z wywiadu Fernando Alonso dla Eleven Sport [WIDEO]

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: maciektube12
o 09:02

Udostępnij:

error: Content is protected !!