^

Robert Kubica - Klub Kibiców

niedziela, 7 sierpnia 2016

Robert Kubica i jego wyczekiwana decyzja. | Aktualizacja

Po dość długiej przerwie Robert Kubica ponownie dostarczył swoim kibicom konkretną dawkę emocji podczas Rally Coppa Citta di Lucca.
Wraz z Maćkiem Szczepaniakiem startując Clio S1600 zaprezentował jak zwykle niesamowite tempo, piękne materiały w postaci zdjęć i filmów wynagrodziły wszystkim czas oczekiwania, który nieco się przeciąga. Właśnie o oczekiwaniu i nurtujących kibiców pytaniach dziś kilka słów.

Robert Kubica i jego wyczekiwana decyzjaWłoski rajd przez wielu nazwany był “powrotem w wielkim stylu” “wielkim powrotem” i nie słusznie, ponieważ nie był żadnym powrotem.
Kubica jeszcze nie raz wystartuje w imprezach rajdowych i z pewnością będzie to wtedy gdy będzie miał na to wielką ochotę lub po prostu wolny czas.
Kiedy i w jakiej serii zobaczymy Roberta? Pytają i rozmyślają wszyscy mając w świadomości słowa o drugiej części sezonu.
Przedłużający się okres czekania i ciszy prowokuje do spekulacji i nie ma w tym zupełnie nic negatywnego, wszyscy bowiem nie mogą się najzwyczajniej doczekać.
Na co czeka Robert i gdzie ulokował swoje plany bardzo ciężko pracując nad własną formą… Odpowiedź jest prosta.
Roberta Kubicę interesuje tylko dobra seria, a mówimy tu o wyścigach, dodatkowym czynnikiem jest tu oficjalny i mocny team.
Ck-YmPAWgAUNdEG

Doświadczenia Roberta na torach wyścigowych, ale i w ostatnich latach za kierownicą rajdówek, nie pozwolą połakomić się na każdą okazję, tym razem decyzja będzie bardzo mocno przemyślana, ona w końcu przeświadczy być może o kolejnych kilku latach kariery Roberta.
Być może taka sytuacja pojawi się jeszcze w tym roku, ale coraz bardziej pewnym jest, że walka o cenne sekundy rozpocznie się w nowym sezonie.
Warto poczekać i nam kibicom, decyzja Roberta także i dla nas będzie być może decyzją na kilka kolejnych lat, które z pewnością będą bardzo obfite w bogate emocje.

Aktualizacja: 03.08

Robert Kubica ponownie trenował na rowerze, tym razem z Kevin Ceccon w okolicach Pietrasanta.

Robert Kubica ponownie trenuje na rowerze 03.08.2016

fot. Kevin Ceccon


Aktualizacja: 07.08

Robert Kubica moim zdaniem jest legendą. Jest bardzo, bardzo dobrym kierowcą i bardzo miłym człowiekiem. Byłam bardzo dumna, kiedy zrobiłam sobie z nim zdjęcie.” – wspomina Audrey Orphelin w wywiadzie dla motorsport24.pl

Robert Kubica, Audrey Orphelin, Rudy Michelini - 51 Rally Coppa Città di Lucca

fot. Audrey Orphelin


Aktualizacja: 18-20.08

Kolejne treningowe kilometry (130km) Kubicy na rowerze.

Kubica trenuje na rowerze

fot. Tobia Cavallini

Kubica i Kevin Ceccon trenuja na rowerze

fot. Kevin Ceccon


Aktualizacja 21.08.2016

Dekoracja zwycięzców
KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: TOMek
o 21:21

Udostępnij:

error: Content is protected !!