^

Robert Kubica - Klub Kibiców

piątek, 9 września 2016

Kubica na podium w wyścigu kolarskim!

Robert Kubica wziął udział w wyścigu kolarskim w Marina di Pietrasanta, stając na zakończenie na podium. Wspólnie ze swoim przyjacielem, Tobia Cavallini Polak zajął drugie miejsce.

Kubica na podium w wyścigu kolarskim!

Przygotowania do tego wyścigu trwały już od dłuższego czasu. Kubica trenował wspólnie m.in. z Kevin Ceccon i Tobia Cavallini.


Dość intensywny trening Kubicy w ostatnich dniach, to nie tylko dbanie o formę fizyczną, był on także przygotowaniem do niedzielnego startu 21.08 w wyścigu kolarskim 7 Pedalata Combinata Flavio Guglielmini w Marina di Pietrasanta. Impreza organizowana jest dla uczczenia pamięci Flavio Guglielminiego (rajdowego pilota), który zginął w wypadku, podczas rundy mistrzostw Europy 2009 w Bułgarii.

Dekoracja (zdjęcia):

Dekoracja (wideo):

Okrążenie z Robertem:


Kubica zaproszony na Rajd Dolnośląski.

Aktualuzacja: 01.09.2016

Organizator jubileuszowego 50 Rajdu Dolnośląskiego, który odbędzie się w dniach 06-08.10.2016 pisze: “Z wielką radością i uśmiechem na twarzach informujemy , iż na 50 jubileuszowy Rajd Dolnośląski został zaproszony Robert Kubica ;) … TAK TEN ROBERT KUBICA!!! Cytując jego słowa ” To jest to, co misie lubią najbardziej, to jest jazda”

Kubica zaproszony na Rajd Dolnośląski

Oczywiście zaproszenie nie jest jednoznaczne z udziałem naszego kierowcy w Rajdzie Dolnośląskim


Aktualuzacja: 08.09.2016

Robert Kubica - Preparazione Pre Ciocchetto

“Preparazione Pre Ciocchetto!!!!!” – tak brzmi podpis zdjęcia wyżej, a więc kolejny włoski rajd przed nami.

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: maciektube12
o 16:26

Udostępnij:

error: Content is protected !!