^

Robert Kubica - Klub Kibiców

środa, 18 stycznia 2017

Robert Kubica z wizytą na rajdzie Monte Carlo 2017!

Właśnie tu, na trasach pierwszej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata – Rajdu Monte Carlo, widzieliśmy Roberta Kubicę po raz ostatni za kierownicą auta WRC. To było w ubiegłym roku. Dziś Robert Kubica odwiedza ten, chyba najbardziej szczególny ze wszystkich rajdów, w zupełnie innej roli.

Robert Kubica z wizytą na rajdzie Monte Carlo 2017!

fot. Florent Large

Po wielu miesiącach przygotowań oraz testów nowych samochodów WRC, rozpoczęła się kolejna edycja Rajdowych Mistrzostw Świata – Rajd Monte Carlo. To nie tylko nowe auta, ale też powrót zespołu Toyoty oraz pierwsza runda bez czterokrotnych mistrzów świata – fabrycznego zespołu Volkswagena. Zmiany kierowców w czołowych zespołach oraz zmiany 85% tras rajdu w porównaniu z ubiegłym sezonem 2016 sprawiają, że  tegoroczną rywalizację WRC będziemy oglądać z dużym zaciekawieniem. Pomimo, że po raz pierwszy od 6 lat nie zobaczymy na odcinkach specjalnych rajdu Monte Carlo żadnej polskiej załogi, kibice będą mieli powód do zadowolenia – wizyta Roberta Kubicy to z pewnością miły akcent tego rajdu.

Robert Kubica w towarzystwie Kevina Ceccona odwiedził serwis park Rajdu Monte Carlo, oglądając nowe auta WRC. Na zdjęciach z wizytą w M-Sport.

Szczepaniak w Monte Carlo

“Wygląda na to że otwarcie WRC17 nie zawiedzie. Ekstremalne warunki i zmienna nawierzchnia uwydatni wartość jaką wnoszą poszczególni kierowcy a niekoniecznie samochody. Myślę, że możemy być świadkami wielu niespodzianek. A na deser aura na Col de Turini nie ułatwi zadania ;) Monte to magiczny rajd, który łatwo znienawidzić” – pisze Maciek Szczepaniak, który również obecny jest na rajdzie Monte Carlo

Galeria zdjęć:

Kris Meeke o Kubicy

Aktualizacja: 18/01/17 20:00

“Widziałem dziś Roberta. Pogadaliśmy trochę. Bardzo go lubię, świetnie się dogadujemy. Jest tak niewiarygodnie utalentowany. Z pewnością chcę być takim człowiekiem, jakim jest on i jemu podobni kolesie” – mówi Kris Meeke w rozmowie z Cezarym Gutowskim

Robert Kubica udziela wywiadu dla WRC

Aktualizacja: 18/01/17 23:50

Wywiad (PL) : Kubica : Kilka startów w rajdach będzie dla mnie dobrą opcją

Robert Kubica ponownie na Monte Carlo 2017

Aktualizacja: 21.01.2017

“[…] może pokażę się jeszcze w trakcie rajdu.” – mówił Kubica podczas wywiadu dla WRC.com . W Sobotni wieczór Robert Kubica ponownie pojawił się na rajdzie Monte Carlo 2017 by w niedziele móc obejrzeć ostatnie odcinki specjalne tej rundy. Na zdjęciach z kibicami i Sebastianem Ogierem, który wygrał pierwszą rundę Mistrzostw Świata – Rajd Monte-Carlo.

Robert Kubica na mecie Rajdu Monte Carlo 2017

fot. Ray Stack

Robert Kubica & Sebastien Ogier - Rallye Monte Carlo 2017

fot. TTWorld.fr

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: maciektube12
o 13:34

Udostępnij:

error: Content is protected !!