^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 14 marca 2017

Toto Wolff o testach Kubicy w F1 “Teraz to kwestia rozmowy i sprawdzenia jak to może pójść”

Toto Wolff w wywiadzie udzielonym stacji Eleven Sport podczas przedsezonowych testów F1 2017, odniósł się do wypowiedzi Roberta Kubicy o gotowości przetestowania bolidu F1. „Teraz to kwestia rozmowy i sprawdzenia jak to może pójść” – mówi szef Mercedes AMG Petronas.

Toto Wolff o testach Kubicy w F1 Teraz to kwestia rozmowy i sprawdzenia jak to może pójść

Robert Kubica przyznał niedawno (wypowiedź Roberta znajdziecie tutaj), że teraz byłby gotowy żeby przetestować samochód F1. Powiedział, że trzy lata temu nie zaakceptował takiej propozycji. Czy to była oferta od was, czy od kogoś innego? Co sądzisz o szansach na taki test.

Toto Wolff : – „Wiesz kochamy Roberta, któż go nie kocha. Jesteśmy w stałym kontakcie z nim i tak było przez te wszystkie lata. Według mnie jest jednym z największych kierowców wyścigowych i zawsze mu powtarzam, że samochód będzie dla niego gotowy, jeśli tylko kiedyś będzie miał ochotę na test. Teraz to kwestia rozmowy i sprawdzenia jak to może pójść.

On teraz jeździ w wyścigach długodystansowych i musimy zobaczyć jak będzie mu szło, jak będzie się czuł w kokpicie wyścigowego prototypu. Potem może trzeba będzie robić krok po kroku, ale jest szansa.”

Źródło: Eleven Sport

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: maciektube12
o 22:46

Udostępnij:

error: Content is protected !!