^

Robert Kubica - Klub Kibiców

piątek, 29 września 2017

Kubica o swojej drodze powrotu do F1 – wywiad dla Olimp Sport Nutrition : Część 2

Dziś ukazała się druga część wywiadu Olimp Sport Nutrition z Robertem Kubicą. “Dla mnie było ważne, żeby światełko w tunelu, które widziałem nie zgasło”. Kubica w drugiej części opowiada o swojej drodze powrotu do  F1.

Kubica wywiad Olimp

Robert podkreśla w wywiadzie, że dostał odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące jego jazdy. A najważniejszym momentem był test w Walencji.

“W pewnym momencie, ten test w czerwcu był bardziej dla mnie ‘być albo nie być’. Wiedziałem, że jeżeli będę miał odpowiednie wyczucie, jeżeli będę miał miłą niespodziankę. Czy też potwierdza się moje oczekiwania i sytuacja, którą mam z moimi ograniczeniami to otworzy się dla mnie nowa  droga na przyszłość. Jeżeli stanie się coś gorszego, bym powiedział, niestety Formuła 1 nie jest już możliwa.” 

Testy okazały się bardziej niż pozytywne.

“Jednym z ważniejszych momentów w moim życiu było pierwsze okrążenie w Walencji. Po sześciu latach wsiadłem i czułem się tak, jakby tej przerwy w ogóle nie było. To był dla mnie szok, bardzo pozytywny…” – mówi Robert Kubica

“Nie ukrywam, z każdym testem szczebel szedł wyżej i jeszcze większe były oczekiwania” – dodaje Polak

“Dużym znakiem zapytania, czy też niepewnością była głowa, umysł jak zareaguje, czy będę jeszcze w stanie nad tym wszystkim panować. Uważam, że jest to tak, jak po latach wsiadamy się na rower. Nigdy tego się nie zapomina. Tak naprawdę, poczułem się tak jakby ponownie w domu.”

W całości wywiad obejrzycie poniżej w materiale wideo.


Aktualizacja 29.09.2017

Dyrektor techniczny Williams Martini Racing Paddy Lowe potwierdza zainteresowanie Kubicą.


#SupportKubica – Cała Polska wspiera Roberta

SupportKubica - Robert Kubica Klub Kibiców

#SupportKubica

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: TOMek
o 09:03

Udostępnij:

error: Content is protected !!