^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 26 września 2017

Robert Kubica w wywiadzie dla Olimp Sport Nutrition.

Robert Kubica w opublikowanej dzisiaj pierwszej części wywiadu zapowiadanego kilka dni temu przez Olimp Sport Nutrition powiedział jasno – “To nie jest tak, że siedzę sobie w domu i nic nie robię”  i dodał wyjaśniająco “Dużo więcej się dzieje, niż to widać na zewnątrz. Dużo rzeczy musi pozostać tajne.”

Kubica Olimp koszulka W pierwszej części wywiadu udzielonego Olimp Sport Nutrition Robert Kubica opowiedział o swoich celach “Górują cele bardziej długoterminowe niż krótkoterminowe” zdradził nasz kierowca i dodał, że cel krótkoterminowy wszyscy już poznali i został on osiągnięty.

“Parę lat temu nie skreśliłem możliwości powrotu do F1, ale było to ciężkie do zrealizowania. W tym roku to się udało (..) i sądzę, że był to jeden z trudniejszych celów, jeśli chodzi o moje życie zawodowe.”

Wiele ciepłych słów i podziękownia padło ze strony Polaka pod adresem kibiców.
“Kibice to bardzo fajny temat. W ogóle dziękuję wszystkim, za jeżdżenie za mną po całym świecie, za kibicowanie w domu, przed telewizorami i monitorami. Tak naprawdę ciepło kibiców, doping w ciężkich chwilach pomaga.”

Podsumowując Robert stwierdził: “Jest to bardzo pozytywny okres w moim życiu.”

Cz.1


Tymczasem Williams ucina spekulacje …

Rzecznik Williamsa wypowiedział się dla The Drive na temat Strolla seniora :

“Lawrence bardzo popiera trwającą dyskusję na temat planów na rok 2018, uwzględniając bardzo temat Roberta. Niestety, internet psuje tradycyjne dziennikarstwo. W dzisiejszych czasach plotki i spekulacje są uważane za bardziej prawdopodobne niż fakty.

“Nawet sam Robert ocenił spekulacje na temat swojej przyszłości jako mało wartościowe, wyrażając swoje zdanie w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego, który w przybliżeniu przetłumaczyliśmy.” – dodaje The Drive.


Środa to dzień Nico Rosberga w Polsce.

Do południa Nico Rosberg odwiedził Ministerstwo Sportu i Turystyki, a o 23:00 będzie gościem programu Eleven F1 w Eleven Sports.

Nico Rosberg Kubica Minister Sportu i Turystyki

Nico Rosberg (menadżer Robert Kubica) i Witold Bańka (Minister Sportu i Turystyki)


 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: TOMek
o 18:32

Udostępnij:

error: Content is protected !!