^

Robert Kubica - Klub Kibiców

niedziela, 1 października 2017

Robert Kubica twarzą najnowszej kampanii reklamowej Olimp Sport Nutrition

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zakończyła się pierwsza edycja Fit Life Expo 2017. Jak się okazuje z Robertem Kubicą w tle. Podczas Fit Life Expo można było zobaczyć efekt pracy Polaka w Olimp Labs podczas ostatniej wizyty.

Robert Kubica twarzą najnowszej kampanii reklamowej Olimp Sport Nutrition

Przez dwa dni (30.09 – 1.10) MCK stało się największą areną sportów siłowych i fitness w kraju, dedykowaną zarówno amatorom, jak i ludziom zawodowo związanych z branżą. Tegoroczna pierwsza edycja rozpoczyna cykl wydarzeń planowanych na kolejne 4 lata.

Po raz pierwszy w Polsce zobaczyć można było: eliminacje do elitarnych zawodów Arnold Classic Australia 2018 z Mariuszem Pudzianowskim w roli sędziego zawodów, najbardziej prestiżowe amatorskie zawody sylwetkowe IFBB Diamond Cup oraz otwarte międzynarodowe zawody w ArmWrestlingu zakończone biciem rekordu Guinessa z jednym z najsilniejszych ludzi świata. W ofercie były również cross-fitowe zawody Cross Miners Games oraz wybory Miss Boom Boom.

Jak się okazuje to właśnie podczas Fit Live Expo poznaliśmy efekty pracy Roberta i jego sponsora Olimp Sport Nutrution. Na zdjęciach możemy zobaczyć Roberta Kubicę  reklamującego shot przedtreningowy REDWEILER® SHOT „Polecam – Robert Kubica”

Robert Kubica reklama REDWEILER® SHOT Olimp Sport Nutrition

Robert Kubica reklama REDWEILER® SHOT Olimp Sport NutritionRobert Kubica reklama REDWEILER® SHOT Olimp Sport Nutrition


Wizyta Roberta w fabryce Olimp Labs należała do pracowitych. Oprócz sesji reklamowej i udzielenia wywiadu, czekają nas jeszcze inne niespodzianki, o których niebawem poinformuje Olimp Sport Nutrition.

 

Źródło: Fit Live Expo, Olimp Sport Nutrution

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Robert Kubica - Klub Kibiców
o 21:06

Udostępnij:

error: Content is protected !!