^

Robert Kubica - Klub Kibiców

piątek, 27 października 2017

Rozwiązanie klubowego konkursu. Koszulka z autografem Roberta Kubicy.

Wygraj Koszulke z Autografem Roberta Kubicy z Limitowanej serii One Of 120 - OlimpNadeszła pora na rozwiązanie klubowego konkursu. Przypomnijmy, że nagrodą jest w nim koszulka, na której złożył autograf Robert Kubica podczas wizyty roboczej w Olimp Sport Nutrition, partnera naszego kierowcy.

Pierwszą ważną rzeczą, od której trzeba zacząć to ogromna ilość nadesłanych przez Was odpowiedzi, ilość – która przerosła klubowy ADM.


Przez trzy ostatnie dni każda nadesłana myśl była wnikliwie czytana, końca nie było widać – ale udało się. Kolejnym etapem, który w ogóle nie okazał się łatwiejszy było wyłonienie zwycięzcy.

Koszulka Nagroda w konkursie RObert Kubica - Klub Kibiców

Nagroda główna Koszulka z autografem Roberta Kubicy i certyfikatem

Pytanie konkursowe brzmiało:
Spotykasz Roberta Kubicę, który właśnie po długiej i ciężkiej walce wrócił do F1.
Napisz w jednym zdaniu – co powiedziałbyś / aś Robertowi w trakcie ewentualnego spotkania się z nim”

W Waszych odpowiedziach bardzo często powtarzały się takie słowa i zwroty jak “Powrót do domu…”  “Szczęście i wzruszenie” “Spełnienie marzeń” Sporo tekstów odnosiło się do Waszej osobistej walki z przeciwnościami losu, czytanie tego było bardzo wzruszające, a fakt, że Robert Kubica dawał Wam przez ten czas motywację i wsparcie, które bardzo Wam pomagało cieszy ogromnie.
Podsumowując Wasza wiara w Roberta przez ostanie lata każdego dnia, ale i wsparcie wracało dając wszystkim siłę i wolę walki w codziennym życiu. Bohater, zwycięzca, żywa legenda, wojownik…. to najczęściej pojawiające się określenia mówią jasno: świat w dzisiejszych czasach potrzebuje takich postaci jak Kubica.

Wróćmy do tematu konkursu….

Po długim głosowaniu postanowiliśmy przyznać główną nagrodę, czyli koszulkę z autografem Roberta Kubicy wraz z certyfikatem autentyczności autorowi słów …..

“Spełnić własne marzenie to sztuka i wysiłek, lecz spełnić na raz marzenie milionów to osiągnięcie godne wyłącznie legendy”

Zwycięzcą konkursu i szczęśliwym posiadaczem koszulki Roberta Kubicy z autografem zostaje autor czyli Miłosz Białaszyk

Upominek ” Wieczny Ayrton Senna”

Klub postanowił wyróżnić i wręczyć upominki jeszcze trzem osobom, a są to:

1.  Joanna Wójtowicz za:
“Wierzę, że ta przerwa była tylko pit stopem w Twoim wyścigu po tytuł Mistrza Świata”

2. Mariusz Wasilewski za:
“Robert nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo mi pomogła w życiu twoja walka i upór w osiągnięciu celu, bo dzięki temu zrozumiałem ze to nie mój wiek a moja słabość ograniczały mnie w realizacji marzeń.”

3. Milena Kowalewska za
“Robercie dzięki że jesteś ze trwasz i działasz, mój mąż jest twoim fanem nawet zaręczyny mieliśmy w Mikołajkach bo następnego dnia jechałeś w rajdzie, dzięki twojej aktywności mam czas dla siebie i na ploty z koleżankami, bo mąż ogląda Ciebie, twój powrót to dla mnie kilka godzin relaksu, także działaj chłopie, masz tę moc!! :)
PS. wygranie koszulki uczyni mnie najlepsza żoną na jakiś czas :)”

Wyżej wymienione trzy osoby otrzymują skromny podarunek, ale o zdecydowanie mocnej treści wewnątrz, a jest nim książka pt.”Wieczny Ayrton Senna”Laureaci proszeni są o kontakt w celu uzgodnienia wysyłki nagród.

Zwycięzcy gratulujemy! A wszystkim, którzy przesłali swoje odpowiedzi bardzo dziękujemy będąc ciągle pod wrażeniem waszych słów.
To nie pierwszy i nie ostatni konkurs w Klubie….
Zapraszamy na kolejne.

Poniżej kilka przykładów z tej ogromnej ilości – na dowód potwierdzenia, jak Robert Kubica jest dla nas wszystkich ważny.

“Tydzień po Twoim wypadku spalił mi się dom, postanowiłem się odbudować i właśnie wykańczam nowy dom – przez cały ten czas kibicowałem Ci i śledząc Twoją walkę czerpałem siłę do swojej walki – Dzięki.”

“Panie Robercie, to dzięki takim osobom jak Pan człowiek ma siłę i świadomość, że po każdej porażce należy wstać i walczyć dalej.”

“Można zdobyć mistrzostwo świata, można wywalczyć pole position, można wygrać wyścig… to wszystko miało już miejsce, ale to,czego Ty dokonałeś jest wyjątkowe.. niezwykłe, jedno jedyne i niepowtarzalne, a wyznacznikiem Twojej niezwykłości jest dla mnie droga,jaką musiałeś pokonać, aby się znaleźć w tym miejscu,… a po tym monologu z mojej strony pozwól się zwyczajnie uściskać.”

“Jesteś jak wisienka na tor…cie!”

“Witaj Robert, dzięki Tobie żyje, to Ty dajesz mi każdego dnia siłę do walki, jesteś dla mnie autorytetem i tytanem pracy z którego czerpie całymi garściami, dziękuję że jesteś. “

“Swoją niezłomnością motywujesz do powrotu na właściwe TORY…….ŻYCIA:))”

“Robert, właśnie udowodniłeś wszystkim sportowcom na świecie, że nie mają ograniczeń, mogę jedynie mieć gorsze dni.”

“Wiara czyni cuda, my wierzyliśmy w Pana, a Pan wierzył w F1, więc teraz ostatnia prosta na  szczyt Olimpu.”

“Drogi Robercie, nie znam Cię osobiście a byłeś w stanie wywołać u mnie i u moich bliskich łzy zmartwienia o Twoje życie i zdrowie podczas tego feralnego wypadku a teraz wywołujesz łzy wzruszenia i radości bo “POLAK POTRAFI” daj im popalić :-) jesteś WIELKIM SPORTOWCEM,NIECH PASJA CIE PROWADZI.”

“Kiedy spotykasz Roberta Kubicę, który wrócił do F1, nie mówisz nic, tylko płaczesz ze szczęścia.”

“Dla mnie Jesteś Bohaterem – dowodem na to, że niemożliwe nie istnieje. “

“Przeciwko słabościom, przeciwko wątpiącym, przeciwko naturze, dojechałeś do celu – Powrócił Król !”

Nagroda główna tylko jedna, ale zwycięzcą jest każdy z Was u boku oczywiście Roberta.

Dziękujemy za udział w konkursie!

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: TOMek
o 17:25

Udostępnij:

error: Content is protected !!