^

Robert Kubica - Klub Kibiców

niedziela, 3 grudnia 2017

Robert Kubica na Autosport Awards 2017!

Lewis Hamilton i Sebastian Vettel kolejny raz staną naprzeciwko siebie. Tym razem podczas ogłoszenia zwycięzcy w Londynie. Na gali wśród zaproszonych gości znalazł się Robert Kubica, który podczas gali będzie wręczał nagrodę dla najlepszego kierowcy rajdowego roku.

Robert Kubica na Autosport Awards 2017!

Czterokrotni mistrzowie świata zostali nominowani do prestiżowej nagrody “Międzynarodowy kierowca wyścigowy roku”. Na liście są również ich koledzy Fernando Alonso i Max Verstappen oraz zwycięzca Formuły E Lucas di Grassi i mistrz IndyCar – Josef Newgarden.

Na początek zaprezentowany zostanie godzinne show, w którym będzie można przypomnieć sobie najlepsze momenty z 30-letniej historii Autosport Awards.

9 nagrodzonych zostało wybranych przez czytelników Autosport.com i Autosport-Magazin. Jak zwykle zostaną też wręczone też nagrody specjalne. W tym roku nagrodę za całokształt osiągnięć w motorsporcie imienia Gregora Granta otrzyma 3-krotny mistrz świata F1 Nelson Piquet.

Galeria zdjęć:

“Kiedy jeździłem, byłem tu zapraszany, ale z różnych powodów nie mogłem tutaj być. Chcę dobrze się bawić i cieszyć się tym wieczorem, liczę że będzie miła atmosfera.” – powiedział Robert Kubica w pierwszym wywiadzie przed Autosport Awards.

Robert Kubica podczas gali wręczał nagrodę dla najlepszego kierowcy rajdowego roku, którą otrzymał Sébastien Ogier.
Sebastien na koniec powiedział, że ma nadzieje zobaczyć Roberta w F1 i cieszy się, że to on mu wręczył nagrodę podczas dzisiejszego wieczoru.

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Robert Kubica - Klub Kibiców
o 21:06

Udostępnij:

error: Content is protected !!