^

Robert Kubica - Klub Kibiców

czwartek, 1 marca 2018

Przedsezonowe testy F1 w Barcelonie : Dzień 4

Robert Kubica nie będzie jeździł w kolejny dzień przedsezonowych testów na torze Circuit de Catalunya. Pomimo wczorajszego dnia, w którym przejechał tylko jedno okrążenie z powodu pogody, z zespołu nie ma żadnych informacji by Robert pojawił się jeszcze na torze w bolidzie podczas tegorocznych przedsezonowych testów. 

Przedsezonowe testy F1 w Barcelonie : Dzień 4

Kibice czekają na jakąkolwiek informację rekompensującą wczorajszą niepełną jazdę Roberta Kubicy z powodu pogody. Chodzą słuchy, iż Roberta zobaczymy na torze w przyszłym tygodniu podczas drugiego weekendu testowego F1.

Informacją, która pozwoli wynagrodzić brak Roberta na testach jest potwierdzenie przez Williams, że Polak podczas tegorocznych sesji treningowych zastąpi debiutanta Sergeya Sirotkina, a nie bardziej doświadczonego Lance Strolla. Kubica “zrobi trzy FP1, i on zajmie miejsce Sergey’ ego”, potwierdziła w Hiszpanii Claire Williams. Pierwszy trening Kubicy odbędzie się podczas Grand Prix Hiszpanii. Niestety do tego czasu będziemy musieli poczekać by zobaczyć naszego rodaka w bolidzie.

Po wczorajszym arcytrudnym dniu

Robert Kubica: Niestety, dziś rano Barcelona przywitała nas śniegiem! Warunki były bardzo trudne, prawie niemożliwe. Przestało śnieżyć przed południem, ale było jeszcze sporo wody stojącej. Próbowaliśmy testować, ale prawie nic nie dało się zrobić, więc przez większość czasu zostaliśmy w garażu.

Według zapowiedzi, pogoda w dzisiejszym dniu będzie wyśmienita do testowania . Dla nas kibiców tym większy żal, że nie zobaczymy naszego idola na torze.

Pogoda oraz line-up kierowców na dziś który został nieco zmodyfikowany

Wcześniejsze wyniki oraz fotorelacje możemy zobaczyć w naszych klubowych wpisach z dnia pierwszego (link), z dnia drugiego (link), z dnia trzeciego (link). Czekamy na wieści na temat Roberta a aktualizacje na bieżąco poniżej.

Tymczasem kolejny dzień czas rozpocząć.

Fotogaleria z dnia

 Prywatne spotkanie Ewy i Jacka w motorhomie Williams Martini Racing


Aktualizacje

Robert Kubica otrzyma dwa dodatkowe dni testowania w przyszłym tygodniu 8 marca i 9 marca.


Lance Stroll na spotkaniu z mediami o Robercie Kubicy

“Robert nam bardzo pomaga i prowadzi zespół we właściwym kierunku. Po tym, jak odbył jazdy, wiemy, co możemy poprawić”


Wyniki 4 dnia testów

Bardzo interesujące wyniki ostatniego dnia testów. Lance Stroll najszybszym kierowcą Williamsa 1:21.142. Do tego FW41 Williamsa osiągnął dziś całkiem niezłą prędkością maksymalną na prostej 291.1 km/h. “Robert wskazał, jakie rzeczy musimy jeszcze poprawić “ – mówił Lance Stroll podczas konferencji prasowej

i oto wyniki  ;)


Robert Kubica podczas testów w Barcelonie [Wideo]


Od kibiców dla kibiców!!!

Ewa z Jackiem u Roberta na herbatce.

Gratulacje Ewa i Jacek!

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Robert Kubica - Klub Kibiców
o 09:02

Udostępnij:

error: Content is protected !!