^

Robert Kubica - Klub Kibiców

sobota, 1 grudnia 2018

Robert Kubica będzie startował w F1 z numerem 88

FIA opublikowała listę startową kierowców i zespołów F1 na sezon 2019 wraz z numerami startowymi.  Roberta Kubicę zobaczymy z numerem 88. Jego kolega zespołowy Gorge Russell wybrał 63. Warte uwagi są zmiany w nazwach zespołów Ferrari, Hass oraz Racing Point.

Robert Kubica będzie startował w F1 z numerem 88

Na oficjalnej stronie FIA opublikowano oficjalną listę startową kierowców Formuły 1 na sezon 2019 wraz z numerami startowymi. Przy nazwisku Kubica znalazł się numer 88. W sezonie 2016 startował z tym numerem Rio Haryanto, jednak po dwóch latach nieobecności w stawce danego kierowcy numer wraca do wolnej puli. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku kierowców Antonio Giovinazziego “99” i Lando Norrisa “4”. George Russell zespołowy kolega Roberta wybrał numer “63”. Na chwilę obecną nie wybrał numeru startowego Alexander Albon. Warte uwagi są zmiany w nazwach zespołu Ferrari, Hass oraz Racing Point.

Kilka godzin wcześniej F1 na swoim twitterze opublikowała pełna listę kierowców, na której przy nazwisku Kubica zamiast numeru widniał TBA.

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Robert Kubica - Klub Kibiców
o 07:58

Udostępnij:

error: Content is protected !!