^

Robert Kubica - Klub Kibiców

czwartek, 24 stycznia 2019

Relacje Live z przedsezonowych testów F1 w Barcelonie

Świetna informacja nie tylko dla fanów Roberta Kubicy, ale również całej Formuły 1. Po raz pierwszy w historii  przedsezonowe testy będą pokazywane na żywo w relacjach telewizyjnych. Jako pierwsza z informacją wystąpiła SKY Sports a włodarze platformy cyfrowej Formuły 1 nie zwlekali zbyt długo, informując o relacji na żywo w F1 TV Pro.

Relacje Live z przedsezonowych testów F1 w Barcelonie

Przedsezonowe jazdy w Barcelonie odbędą się w dwóch turach. Pierwsza rozpocznie się 18 lutego i potrwa do 21 lutego. Kolejna swoją inaugurację będzie mieć 26 lutego. Testy oficjalnie zakończą się 1 marca. W sprzedaży są już bilety na testy. Wejściówka na jeden dzień kosztuje 18 euro. Nigdy wcześniej stajcie telewizyjnie nie transmitowały na żywo zimowych testów Formuły 1.

SKY Sports

Brytyjski Sky ogłosił w poniedziałek, że będzie nadawał na żywo 20 godzin relacji z testów F1 w Barcelonie. Obraz na Sky F1 będzie z każdego popołudnia od 14:00 do 18:00 (czasu polskiego). Następnie godzina “Przeglądu” od 18:00 do 19:00 przez wszystkie dni od 18 lutego do 21 lutego.

Sky opublikuje również konkretne treści z testów w Barcelonie na swoich platformach cyfrowych.

Sky F1 dodaje dwie nowe twarze do swojego składu komentatorów w 2019 roku: Jenson Button i Karun Chandhok. Dołączą do Martina Brundle, Damona Hilla, Paul di Resta, Anthony’ego Davidsona, Johnny’ego Herberta. Czasami pojawi się Nico Rosberg w weekendy wyścigowe.

Relacje Live z przedsezonowych testów F1 w Barcelonie

Obejrzyj F1 na żywo w Wielkiej Brytanii na Sky Sports z Now TV za zaledwie £7.99. Czytelnicy RaceFans w Wielkiej Brytanii mogą kupić 24-godzinną subskrypcję na wszystkie kanały Sky Sports za 7,99 funtów lub tygodniowy karnet za 10,99 funtów,

Druga tura testów nie jest  przewidziana do transmisji.

zamów pakiet SKY Sports

F1 TV Pro

Po zeszłotygodniowym ogłoszeniu Sky Sports, F1 oficjalnie potwierdziła, że jej platforma OTT będzie na żywo miała transmisję  z Barcelony 2019 roku na torze Circuit de Catalunya. Platforma została wprowadzona w 2018 roku za pomocą firmy Tata Communications.

Matt Roberts, dyrektor ds. badań rynkowych F1, ujawnił w Reddit, możliwość zaprezentowania na żywo relacji z całego testu zimowego w Barcelonie, który właśnie ogłosili. Na tą chwilę ograniczają się tylko do pierwszej tury testu, tak samo jak Sky Sports.

W rzeczywistości  komentatorzy będą tacy sami dla obu relacji. Post-show może mieć inny personel z F1, którego główną twarzą będzie Will Buxton – który robił wszystkie pokazy w sezonie 2018.

Jak będą wyglądały godziny relacji?

Użytkownicy F1 TV Pro będą mogli obejrzeć osiem godzin akcji. W dwóch częsciach z jedną godziną lunchu pomiędzy nimi. Sesja poranna w Barcelonie rozpocznie się o godzinie 9:00 czasu lokalnego. Potrwa do godziny 13:00. Następnie godzinny obiad od 13:00 do 14:00. Sesja popołudniowa rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do godziny 18:00. Po której nastąpi godzina “Przeglądu” od 18:00 do 19:00 przez wszystkie dni od 18 lutego do 21 lutego.

Druga tura testów będzie pokazana w formie godzinnego skrótu. Po zakończeniu każdego dnia testowego.

Plany platformy cyfrowej

“Po zeszłorocznej premierze w wersji beta F1 TV, naszym celem jest dalsze ulepszanie produktu, tak aby obejmował on więcej rynków, treści i platform”, powiedział Frank Arthofer, dyrektor ds. cyfrowych, licencjonowania i nowego biznesu w Formule 1.

“Naszą ambicją jest dostarczenie fanom wspaniałego produktu, który pozwoli im spersonalizować ich wrażenia z oglądania i pogłębić dostępną im wiedzę na temat sportu, który kochają. (…) abonenci F1 TV Pro są nagradzani wszystkimi najnowszymi działaniami  przed sezonem”.

W sezonie 2019 w 59 krajach, w których kibice mogli zapisać się na F1 TV Pro. Na liście znalazło się osiem kolejnych krajów. Cypr, Dania, Grecja, Malta, Holandia, Norwegia, Portugalia i Szwecja.

F1 Test z Barcelony będzie emitowany w pakiecie F1 TV Pro. Dostępny jest w 67 krajach na całym świecie. Wielka Brytania nie jest objęta tymi terytoriami.

F1 TV dostępność

Dostęp do pierwszych testów z 2019 roku, po wykupieniu pakietu F1 TV Pro. Obecnie dostępne są dwa pakiety.

Access, który kosztuje 2,99 euro za miesiąc i 26,99 euro za rok.

Pro – 7,99 euro za miesiąc oraz 64,99 euro za rok.

Relacje Live z przedsezonowych testów F1 w Barcelonie

Podsumowanie

Zapewne będziemy mogli oglądać wiele takich analiz oraz obrazów z kokpitu Roberta. Poniżej słynna już analiza stylu prowadzenia FW41 przez Naszego rodaka z listopada 2018 :

Bilety na testy dostępne są pod tym adresem BILETY NA PRZEDSEZONOWE TESTY 2019

Jak dotrzeć Jak dotrzeć na tor

Wpis z poprzedniego roku z danymi potrzebnymi dla podróżnych Kibiców Przewodnik Kibica na testy w Barcelonie z roku 2018

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: HIP
o 22:44

Udostępnij:

error: Content is protected !!