^

Robert Kubica - Klub Kibiców

środa, 25 września 2019

Grand Prix Rosji 2019 – wypowiedzi

Grand Prix Rosji 2019 zbliża się wielkimi krokami. Żyjemy nadal decyzją Roberta o opuszczeniu zespołu z Grove. Musi minąć czas. Dajmy się mu z tego okresu nacieszyć świadomością, że już nie będzie musiał czuć się niekomfortowo. Wobec braku profesjonalizmu ze strony zespołu. Tymczasem wypowiedzi przed Grand Prix ze strony zespołu.

Wypowiedzi przed Grand Prix Rosji

Fot. James Moy Photography

Dave Robson :

“Tor w Soczi wiedzie wokół Parku Olimpijskiego. Zaczyna się od interesującej mieszanki prostych i zakrętów o średniej prędkości. Następnie dociera do sektora 3. Seria wolnych zakrętów sprawdza prowadzenie i hamowanie samochodów przed powrotem kierowców na długą główną prostą. Wyprzedzanie na prostej wymaga, aby samochody jechały uważnie przez cały sektor 3. Następnie miały dobrą trakcję na wyjściu z ostatniego zakrętu. W rezultacie wyprzedzanie nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać na początku.”

“Mieszanki opon pochodzą z połowy asortymentu Pirelli i są takie same jak te używane w Monza. To, jak będą się zachowywać, zależy od temperatury toru w ciągu dnia. Ogólnie rzecz biorąc, po osiągnięciu temperatury, powinny one być dość wytrzymałe i mogą nie wymagać większego zarządzania.”

Robert Kubica :

“Byłem w Rosji jako kierowca rezerwowy. Więc wiem jak to wygląda, ale nigdy tam nie jechałem. Odkrycie nowego toru jest zawsze dobrym doświadczeniem, mam nadzieję, że jazda będzie przyjemna.”

George Russell :

“Mam dobre wspomnienia z Rosji zeszłego roku. Wtedy dowiedziałem się, że będę jeździł dla Williamsa, więc zawsze będę o tym pamiętał. Jest to wyjątkowy tor i poza tym, co było stosunkowo obiecującym weekendem w Singapurze, z niecierpliwością czekam na to, czy uda nam się osiągnąć podobne wyniki w Rosji.”

Wybór opon na Grand Prix Rosji 2019

Wypowiedzi przed Grand Prix Rosji
KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Robert Kubica - Klub Kibiców
o 14:03

Udostępnij:

error: Content is protected !!