^

Robert Kubica - Klub Kibiców

poniedziałek, 21 września 2020

Wypowiedzi przed Grand Prix Rosji 2020

Po tygodniowej przerwie, Formuła 1 powraca w ten weekend. Tym razem wyścig odbędzie się w Rosji. Czas na przedstawienie oficjalnych wypowiedzi Alfa Romeo Racing ORLEN przed kolejnym Grand Prix.

Frederic Vasseur :

“Udajemy się do Rosji z bardzo pożądanym wzrostem pewności siebie wynikającym z naszego ostatniego wyniku w Mugello.”

“Nie tylko te dwa punkty dają nam ducha walki, ale świadomość, że zdobyliśmy je samochodem, który został poważnie uszkodzony.”

“Ostatnio zrobiliśmy kilka oczywistych kroków naprzód, jak pokazały to trzy ostatnie wyścigi, a teraz musimy to wykorzystać tak , aby nadal rzucać wyzwanie innym zespołom ze środka stawki.”

“Przeprowadzenie czystego weekendu wyścigowego będzie teraz kluczowe dla maksymalizacji naszego potencjału, ale możemy pozytywnie patrzeć na Soczi.”

Kimi Raikkonen :

“Nie mam dobrych wspomnień z wyścigów w Soczi, ponieważ z jakiegoś powodu zawsze był to dla mnie dość pechowy tor.”

“Jednak nie jestem kimś, kto zbytnio patrzy na przeszłą formę: koncentruję się na spędzeniu dobrego weekendu i wykorzystaniu jak najlepszego potencjału naszego samochodu.”

“Po tym, jak dotarliśmy do Q2 w kilku ostatnich wyścigach, widzieliśmy, że możemy nadążyć za tamtejszymi samochodami i walczyć o miejsce w punktach, więc to musi być celem również na ten weekend.”

Antonio Giovinazzi :

“Nie mogę się doczekać powrotu do samochodu po tym tygodniu wolnego, ponieważ nadal czuję frustrację z ostatniego wyścigu.”

“Widzieliśmy z Kimim, że istnieje potencjał do uzyskania dobrego wyniku, ale skutecznie ścigałem się tylko o jeden zakręt w Mugello: chcę wrócić za kierownicę i naciskać, tak aby w sobotę dostać się do Q2 i zdobyć punkty w wyścigu dzień później.”

“Moje jedyne doświadczenie wyścigowe w Soczi w zeszłym roku nie było zbyt szczęśliwe. Mam tu niedokończone sprawy i chcę to naprawić w tym roku.”

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Karolina
o 15:42

Udostępnij:

error: Content is protected !!