^

Robert Kubica - Klub Kibiców

sobota, 27 lutego 2021

ORLEN – STOP HEJT z czystej przyzwoitości i STOP HEJT Daniel Obajtek

ORLEN – STOP HEJT z czystej przyzwoitości i STOP HEJT Daniel Obajtek…. na początku w kwestii wyjaśnienia – Nie angażujemy się w politykę. Z czystej wdzięczności czuję (zaznaczam JA), mam nadzieję, że większość Kibiców też, potrzebę nie dolewania oliwy do przysłowiowego ognia. Zanim mnie “zlinczujecie” przeczytajcie do końca zastanówcie się a potem zrobicie co uważacie…

STOP HEJT ORLEN i Daniel Obajtek

#MuremZaObajtkiem #Orlen #Kubica #RobertKubicaKlubKibicow

“Bycie kibicem RK zobowiązuje. Nie plujemy jadem. Nie zniżamy się do poziomu hejterów. Robert Kubica daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Robimy to, co do nas należy – wspieramy. To nasze zadanie i nasz skromny wkład w jego powrót. Taki sponsoring serc”

Myśli …

Pierwszy na myśl przyszedł mi powyższy cytat naszej koleżanki udzielającej się w klubie od samego początku. Fakt, odnosiło się to do czasów, gdy większość kibiców nazbyt mocno wyrażała się na temat pewnych zdarzeń dotyczących Roberta, które to zdarzenia zaprzepaściły szanse na ściganie się w podstawowym składzie a potem gdy już był w podstawowym składzie to odpowiedzi na komentarze z serii “To już nie ten Robert….”. 

STOP HEJT ORLEN i Daniel Obajtek

Mógłbym wiele pisać na temat tamtego okresu i treści jakie “buszowały po social mediach”. Nie ma sensu, ponieważ każdy wie co pisał i jak pisał. 

Drugą myślą, która przyszła mi na myśl to wsparcie Orlenu dla Roberta. Wiem, wiem, zaczną się zaraz wpisy typu:

  • kto komu pomógł, gdyby nie Robert to Orlen nie wszedłby tak szybko w kręgi F1,
  • Orlen tak ale prywatnie Prezes Daniel Obajtek, to nie 

Swoją drogą czy to ważne kto komu?

Trzecią myślą jest język używany w przekazie. Niech pierwszy rzuci kamień, kto w chwilach wzburzenia w życiu i prywatnym i zawodowym nie powiedział k.. , h…, nie ponarzekał na członków rodziny i znajomych a już na kręgi biznesowe w których się obraca, nie wspomnę. 

Krótko… 

Znacie mnie – na pewno nie wszyscy – ale utrzymuje bliskie kontakty z osobami zarówno z lewa jak i z prawa. Można porozmawiać ze mną na różne tematy. Między bliskimi mojej osobie, Kibicami Roberta, staramy się nie rozmawiać na różniące nas tematy z racji szacunku do Siebie. Poznaliśmy się dzięki tak naprawdę Robertowi Kubicy i tego się trzymamy. Wsparcie duże Robertowi dał Orlen i … Daniel Obajtek. Gdyby nie Prezes Obajtek,  Robert szukałby zapewne gdzie indziej …. – już widze te wpisy co za kraj jaka hańba, tyle polskich firm i żadna nie chce wesprzeć takiego talentu …. (już zapomnieliście ? tak, takie wpisy już widzieliśmy ).

Z racji powyższego jak to napisał pewien Kibic Roberta :

“Tu nie o poglądy chodzi ale o przyzwoitość i ludzką uczciwość…”

– tak, to część wyrwana z całości trochę ale skłaniająca do refleksji i głębokich przemyśleń. 

 

STOP HEJT ORLEN i  STOP HEJT Prezes Daniel Obajtek….

Z czystej przyzwoitości i ludzkiej uczciwości za to co do tej pory Orlen i Prezes Daniel Obajtek uczynił dla Roberta, należy się wg mojej skromnej przyzwoitości, przynajmniej nie propagowanie hejtu jaki się ostatnio wylał na Orlen i Prezesa Daniela Obajtka. Pamiętać też należy, że nie jest tajemnicą, że Prezes Daniel Obajtek ma zespół Tourette’a a co najważniejsze to są czasy przeszłe. To co ostatnio słyszymy też należy do czasów przeszłych. Niejasne sytuacje, chciwość ludzka i chęć czynienia drugiemu tego co Tobie nie miłe jest aż nadto widoczna.

STOP HEJT ORLEN i Daniel Obajtek

#MuremZaObajtkiem #Orlen #Kubica #RobertKubicaKlubKibicow

Też byśmy zrobili takie zdziwienie czytając takie rzeczy, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, zwłaszcza po tym co dobrego robimy na wielu płaszczyznach

Orlen, hipotetycznie:

  • Wyobraźmy sobie, że toczą się zakulisowe rozmowy o wejście Orlenu w sponsoring z Robertem w jakiś układ z poważnymi koncernami czy też firmami czy też innymi …..
  • Wyobraźmy sobie że toczą się rozmowy o podstawowy skład dla Roberta od 2022 i nagle w połowie negocjacji wypływa taki “kwiatek” i idzie w świat niesiony podawaniem dalej przez ludzi w social mediach …..

To są dwa tylko przykłady z “czapy wzięte”, ale jakże realne. Co w sytuacji, gdy rzeczywiście toczą się poważne rozmowy na wielu kierunkach i  płaszczyznach?

Do brzegu …

Przemyślmy, czy przypadkiem nie uczestnicząc w takiej dyskredytacji ORLENU i Prezesa Obajtka, nie unicestwiamy tego o co razem kibicujemy, o innych obranych kierunkach Orlenu nie wspomnę. 

#MuremZaObajtkiem #Orlen #Kubica #RobertKubicaKlubKibicow

Wspierajmy, to nasza Kibiców sprawa szczególnie za to co robi ORLEN dla Roberta. Ja wspieram. Jak na wstępie, zaznaczam, każdy zrobi co uważa. Nie naszą rolą jest nakłanianie do czegokolwiek. Zwłaszcza na naszym portalu, zwłaszcza w kwestiach poglądów.

Robert Kubica dla przypomnienia ostatnie cytaty …

Robert wie co robi i nie musimy mu nic sugerować 

#Kubica : Będąc kierowcą rezerwowym, najgorsze to obserwować jak inni się ścigają

“Po pierwsze Ja muszę być szczęśliwy Chciałbym robić to co chcę robić a nie to co niektórzy ludzie by chcieli bym robił lub też sytuacja jakby wymuszała. Po prostu będę robił – i mam nadzieję, że będę miał takie okazje – to co chce robić “

Jeszcze raz powtórzę się z cytatem 

 

Wpis popełniłem nie będąc przez nikogo nakłaniany. Nie mając żadnych intencji oprócz wewnętrznej przyzwoitości. Nie licząc na nic ze strony ORLEN-u i Prezesa Daniela Obajtka. Po prostu z czystej przyzwoitości. Nie licząc też na pozytywne komentarze z Waszej strony.

#MuremZaObajtkiem

STOP HEJT ORLEN

Dla przypomnienia tych wszystkich pozytywnych komentarzy ….

Oficjalnie! Orlen sponsorem tytularnym Alfa Romeo Racing a Kubica kierowcą rezerwowym

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Marrally
o 14:59

Udostępnij:

error: Content is protected !!