^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 1 czerwca 2021

Azerbejdżan Grand Prix – Zapowiedź

Azerbejdżan Grand Prix na Baku Street Circuit wraca po rocznej nieobecności. Po zdobyciu pierwszych punktów, ARRO ma nadzieję na zdobycie ich więcej podczas tego weekendu wyścigowego. Czy im się to uda?

Azerbejdżan

Fot. Alfa Romeo Racing ORLEN

Frederic Vasseur przed Azerbejdżan Grand Prix :

Azerbejdżan

Fot. Alfa Romeo Racing ORLEN

“Do kolejnego wyścigu podchodzimy pełni wiary w nasz zespół, samochód i nasze szanse. Przełamanie złej passy  i zdobycie punktu w Monako było ważne. Głównie z psychologicznego punktu widzenia, ponieważ w końcu mieliśmy weekend, w którym pech nie przeszkodził nam w rozwoju.”

“Nadal czujemy pewne rozczarowanie, bo wiemy, że mogliśmy zająć jeszcze wyższą lokatę, ale to tylko pokazuje, jak wielki mamy potencjał.”

“Przyjeżdżamy do Baku gotowi, aby kontynuować umieszczanie naszych samochodów w Q2 i dalej, odbyć kolejny dobry wyścig i miejmy nadzieję przywieźć do domu kolejny mocny wynik.”

Kimi Raikkonen :

Fot. Alfa Romeo Racing ORLEN

“Miło jest widzieć, że z każdym wyścigiem zespół staje się silniejszy i mam nadzieję, że ten weekend będzie dla nas udany.”

“Wyścigi w Baku mogą być bardzo chaotyczne i zawsze jest duża szansa na dobry wynik, jeśli dobrze wykonamy swoją pracę.”

“Wiemy, co musimy zrobić – wycisnąć maksimum z każdej sesji, od piątku do niedzieli: pokazaliśmy, że możemy walczyć z każdym w środku stawki, więc zobaczymy, jak będzie…”

Antonio Giovinazzi :

Fot. Alfa Romeo Racing ORLEN

“Baku to jeden z moich ulubionych torów, na których mogę się ścigać, uwielbiam go. Mam tu kilka bardzo dobrych wspomnień z mojego czasu w GP2 i miałem mocną sobotę, gdy po raz pierwszy przyjechałem tu w F1, w 2019 roku.”

“Miałem swoje pierwsze Q3 tego dnia i chciałbym powtórzyć ten występ w ten weekend.”

“Zdobycie punktu na tablicy ostatnim razem w Monako było dobrym wynikiem, tym bardziej, gdy pomyślimy o tym, jak silnie wyglądaliśmy.”

“Jesteśmy pewni, że możemy kontynuować tę formę tutaj i nadal zbierać owoce postępu, który zrobiliśmy.”

https://www.sauber-group.com/motorsport/f1-news/2021-azerbaijan-grand-prix-preview/

http://www.robertkubica-klubkibicow.pl/

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Karolina
o 19:29

Udostępnij:

error: Content is protected !!