^

Robert Kubica - Klub Kibiców

środa, 21 marca 2012

Jest okazja?

 Dziś hiszpański serwis El Confidencial sugeruje że marnie spisującego się  w rozpoczętym sezonie Massę mógłby z powodzeniem zastąpić Robert Kubica.

 Włoski Autosprint natomiast zauważa Jarno Trulliego jako zmiennika Felippe.
Nic w tym przecież dziwnego, od dawna już wiemy że Massa dni w Ferarri ma już policzone, ostatnia plotka głosiła że podpisany kontrakt Massy z SF opiewa na pierwsze 10 wyścigów tego sezonu.
Także nie od dziś wiemy przecież że Robert przymierzany jest przez wielu do zajęcia miejsca w czerwonym bolidzie.
 Choć tak do końca niczego nie jesteśmy pewni, nasze teorie powstały tylko na skutek przecieków,spekulacji i plotek, jednak żadna taka informacja nie została nigdy definitywnie odrzucona przez szefostwo Scuderii.
 Kubica i Trulli? Przypomniało mi się dziś kiedy to po wypadku Roberta on sam w rozmowie z E.Boullierem wskazał na Jarno jako swojego tymczasowego zmiennika,czy tym razem Taka opcja tymczasowego zmiennika może wchodzić w grę?
 Czy Robert potrzebuje jeszcze trochę czasu, czy jest już gotowy?
To pytanie jest jednym z podstawowych jakie ciągle sobie zadajemy, wszystko wskazuje na to że jeszcze przez jakiś czas nie uzyskamy na nie odpowiedzi.


  Słaba postawa F. Massy w pierwszym GP tego sezonu była bardzo zauważalna, czy Brazylijczyk 
pokona presję jaka na nim teraz spoczywa? według mnie niestety nie.
 Jest to idealna okazja dla Roberta, jeśli jest on teraz w odpowiedniej formie aby zasiąść za sterami bolidu F1 ,to ma teraz drzwi uchylone do powrotu, do powrotu w tak legendarnym teamie!
TOMek

Klub Kibiców Roberta Kubicy
KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: marciinex
o 23:29

Udostępnij:

error: Content is protected !!