^

Robert Kubica - Klub Kibiców

Regulamin klubowy

Regulamin nigdy nie miał się pojawić na tym forum – niestety czas i realia zmusiły nas do napisania kilku punktów, tylko po to, aby nie było potrzeby ciągłego tłumaczenia ” za co?”, a także pokazania wszystkim potencjalnym – nowym klubowiczom jakich rzeczy klub nie akceptuje.
Dotychczasowa zasada brzmiała w kolumnie: O nas ” …w atmosferze wzajemnego szacunku, oraz akceptacji odmiennych opinii” i to się nie zmienia.
Nadal wierzymy, że klubowe zasady powinniśmy wszyscy instynktownie wyczuwać.
Ponad poniższymi punktami stoi zdrowy rozsądek.

 

Częste pytanie brzmi ” jak zostać klubowiczem?” – odpowiedź jest prosta, wystarczy zalogować się na forum (prosta sprawa) i uczestniczyć w życiu klubowym.

Zasady forum.

1. Wszystkie komentarze, które nie dotyczą tematu przewodniego wpisu na stronie głównej, nie mają nic wspólnego z Robertem Kubicą, motorsportem – powinny być zamieszczane w zakładce “Hydepark” czyli miejscu utworzonym na rzeczy prywatne i tematy odbiegające od strony głównej.

2. Komentarze, które będą zawierały treść wyszczególnioną poniżej będą definitywnie usuwane.

  • a) obrażanie innych użytkowników forum.
  • b) komentarze zawierające treści ogólnie uznawane za obraźliwe i niestosowne.
  • c) komentarze ingerujące w życie prywatne osób publicznych i kibiców.
  • d) komentarze mające na celu podżeganie i prowokowanie do konfliktów.
  • e) tzw. prywatne dyskusje ” tasiemce”
  • f) komentarze zawierające fotografie, video lub linki do materiałów nieodpowiednich lub nielegalnych czy pozbawione dobrego taktu, naruszające dobre obyczaje lub namolne “lokowanie produktu”
    Administratorzy zastrzegają sobie prawo usunięcia komentarzy i materiałów w przypadku ich niezgodności z regulaminem, polskim prawem lub w innych, wyjątkowych sytuacjach.

Ponadto:

– osoba, która notorycznie będzie łamała zasady, zostanie poinformowana – brak akceptacji i ciągłą dezaprobata próśb spowoduje zablokowaniem użytkownika z brakiem możliwości otwierania strony.

Klub wyraża wielkie nadzieje, że jakiekolwiek restrykcje nie będą musiały być stosowane.

 

KOMENTARZE KIBICÓW
error: Content is protected !!