^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 28 kwietnia 2015

Robert Kubica …. czasami ma jednak pod górkę. (Konkurs)

Kubica … to nazwisko zobowiązuje, wzbudza respekt tak samo jak i podziw – dlaczego? Długo by opowiadać tym, którzy tego nie wiedzą lub najnormalniej w świecie nie rozumieją.
W ostatnią niedzielę – zakończył się Rajd Argentyny, jakże inny od tego ubiegłorocznego, bez zupełnie żadnych emocji dla kibiców Roberta Kubicy. Na szczęście się zakończył i miejmy nadzieję, że nieobecność Roberta Kubicy  i Maćka Szczepaniakaw Argentynie – choć trudno to sobie wyobrazić przyniesie korzyści w przyszłości.
Dziś, kilka zdań na temat inny niż zazwyczaj, bez zachwytu i braw, trochę tak – by korzystając z chwili przerwy zastanowić się nad rzeczami, na które podczas rajdów nie zawsze jest czas.

Argentyna 2015.
Nieobecność RK WRT w Argentynie wywołała wśród kibiców Roberta Kubicy …. o dziwo nic, zupełnie nic.Keep-Calm-And-Support-Kubica-Szczepaniak
Nie było paniki i niepotrzebnego stresu, a to przecież dobrze znamy z historii. Zaufanie do sytuacji i do Kubicy – Kibice nabyli już dawno, każdy dobrze wie, że nasz kierowca “prowadzi wóz” na którym wszyscy jedziemy, jedziemy wspólnie.
Czasami pod górę, czasami przez ciasne zakręty, choć długie i szybkie proste także zdarzają się coraz częściej.
Nie jest łatwo i nigdy nie było. Czasami wielu z nas zastanawia się dlaczego Robert Kubica ma często pod tak zwaną “górkę”
Wtedy kiedy w Formule 1 podczas GP Chin jadąc po pierwsze swoje zwycięstwo musiał z powodu awarii silnika opuścić tor, wtedy kiedy Lotus przygotował naprawdę konkurencyjny bolid ten nieszczęsny rajd….
Kiedy w WRC “pokazał pazur” to opona, korzeń, opis, ośka, Argentyna 2015 …

Reorganizacja zespołu.
– To oficjalny powód absencji na rajdzie w ostatni weekend.
Jak jest naprawdę, nie nam się zagłębiać, choć ciężko przyjąć do wiadomości, że miesiąc przerwy przed Argentyną był okresem zbyt krótkim na “reorganizację”
Już niebawem M Sport ma udostępnić nową wersję Forda Fiesty RS WRC, to zapewne kosztowna zmiana dla potencjalnych załóg chcących startować w nowej Fieście, ale przynosząca z pewnością wiele nadziei.
Jesteśmy pewni, że niebawem wszystko wróci do normy.

Puenta… czyli konkurs.

“Pod górkę” to punkt zaczepny do dyskusji i przemyśleń, celowo została pominięta puenta do tych kilku zdań, mamy nadzieję, że ktoś z Was zechce taką puentę ułożyć w kilku zdaniach i podesłać ją na klubowy adres email.
Autor najciekawszej myśli zostanie nagrodzony Klubową koszulką.

Lista zgłoszeń do Rajdu Portugalii.

Załoga Kubica / Szczepaniak pojawiła się na liście zgłoszeń do Rajdu Portugalii z nr 14.

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: TOMek
o 17:56

Udostępnij:

error: Content is protected !!