^

Robert Kubica - Klub Kibiców

sobota, 13 czerwca 2015

Fotmuła 1 w 2016 już nie w Polsat !

220px-F1_logo.svg

Najlepszy sport na żywo i w najwyższej jakości w ELEVEN SPORTS NETWORK

Świetna wiadomość dla kibiców. W sierpniu, od nowego sezonu piłkarskiego polscy fani będą mogli oglądać najlepszy światowy sport na żywo i w najwyższej jakości w nowych kanałach telewizyjnych ELEVEN SPORTS NETWORK.

ELEVEN SPORTS NETWORK będzie pokazywać polskim widzom na żywo i w najwyższej jakości największe wydarzenia sportowe. Nowa na naszym rynku międzynarodowa grupa medialna będzie transmitować mecze m.in. z takich piłkarskich lig jak włoska Serie A, francuska Ligue 1 czy szkocka SPFL. Oprócz tego w ELEVEN SPORTS NETWORK zobaczymy także Formułę 1, Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych, włoską ligę siatkówki, NFL i wiele innych wspaniałych wydarzeń sportowych, transmitowanych na żywo w telewizji jak i internecie.

ELEVEN SPORTS NETWORK potwierdza, że brał udział w przetargu na prawa medialne na pokazywanie wszystkich meczów Ekstraklasy w sezonach 2015/2016 – 2018/2019.

– Zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w przetargu, jako alternatywny gracz, ale kiedy zrozumieliśmy, że w rzeczywistości wciąż konkurujemy przeciwko obecnemu lokalnemu nadawcy, postanowiliśmy wycofać się – powiedział Andre Tegner, Dyrektor Zarządzający Grupy ELEVEN SPORTS NETWORK. – Wciąż jednak uważamy Ekstraklasę za bardzo interesujący produkt i będziemy brali udział w przyszłych przetargach na prawa medialne do polskiej ligi. Na razie jednak chcemy się skupić na naszych najlepszych międzynarodowych prawach.

Nowy sezon piłkarski we Włoszech i Francji rusza w sierpniu, a wraz z nim innowacyjny projekt medialny. – Jesteśmy bardzo dumni, że będziemy mogli pokazać najlepszą światową piłkę w nowatorskim wydaniu i w zupełnie innej odsłonie telewizyjnej – zapowiada Andre Tegner. – W każdej kolejce pokażemy
jak najwięcej meczów na żywo w najwyższej jakości, ze świetnym komentarzem naszych dziennikarzy oraz ekspertów. Będziemy również w ciągłej interakcji z widzami. Nie chcemy robić kanału sportowego „dla kibica”, ale „z kibicami”. Widzowie będą mogli oglądać ELEVEN SPORTS NETWORK we wszystkich dobrych sieciach kablowych, platformach satelitarnych oraz internecie i przekonać się, że u nas sport ogląda się najlepiej – dodaje Tenger.

ELEVEN SPORTS NETWORK zapowiada wprowadzenie nowej formuły prezentowania wydarzeń sportowych. – Naszym zdaniem jest jeszcze wiele ciekawych, nie odkrytych możliwości w transmisjach sportowych. Wprowadzimy pomysły i rozwiązania, jakie nie były dotychczas wykorzystywane w transmisjach
na żywo i w programach studyjnych – mówi Patryk Mirosławski, szef redakcji sportowej ELEVEN SPORTS NETWORK. – Zależy nam, aby transmisjom nadać świeżości. Mamy zamiar dostarczać nie tylko informacji stricte sportowych, ale tworzyć prawdziwą atmosferę meczową, która zbliży fanów i zawodników, najważniejszych uczestników spektakli sportowych – dodaje Mirosławski.

W ELEVEN SPORTS NETWORK pojawią się nowi, utalentowani komentatorzy, którzy doskonale znają się na sporcie. – Tworzymy młody, dynamiczny zespół, składający się z pasjonatów sportu. Jestem pewien, że wkrótce będzie to najlepsza redakcja sportowa w Polsce – oznajmia jej szef.

ELEVEN SPORTS NETWORK to grupa medialna nadająca sportowe kanały premium, która ma duże doświadczenie zarówno na rynku międzynarodowym, jak i polskim. Inwestorzy wprowadzali na rynek wiodące kanały sportowe w całym regionie Azji. Jednym z dyrektorów grupy jest Ralf Manthey, który z powodzeniem uruchamiał w Polsce takie projekty medialne, jak RTL7 oraz SportKlub.

ELEVEN SPORTS NETWORK należy do grupy kapitałowej The Channels Co Ltd, która przed nowym sezonem piłkarskim uruchomi także swoje sieci w Belgii, Singapurze i Malezji. Zapowiada poszerzenie obecności również w innych państwach. – Chcemy być grupą medialną oferującą najważniejsze sportowe wydarzenia w każdym kraju, w którym będziemy obecni – tłumaczy Andre Tegner. – Polska jest dla nas bardzo ważnym i atrakcyjnym rynkiem. To kraj, który bardzo szybko się rozwija i który ma niezwykłą tradycję piłkarską oraz wielomilionową grupę prawdziwych pasjonatów sportu. W pierwszym etapie uruchomimy w Polsce dwa kanały. Pierwszy skierowany będzie przede wszystkim do fanów futbolu. W drugim pokażemy inne dyscypliny oraz mecze piłkarskie, które będą kolidowały z transmisjami w kanale piłkarskim.

ELEVEN SPORTS NETWORK – do zobaczenia już wkrótce!

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: maciektube12
o 00:00

Udostępnij:

error: Content is protected !!