^

Robert Kubica - Klub Kibiców

poniedziałek, 16 listopada 2015

Malcolm Wilson przed decyzjami kadrowymi przeanalizuje sezon 2015 WRC…

wrc-rally-portugal-2015-malcolm-wilson-m-sport

Po trudnym dla swojego team-u, rajdowym sezonie 2015 Szef M-Sport Malcolm Wilson przeanalizuje tegoroczne wyniki swoich obu kierowców oraz innych zawodników pod kątem obsady kadrowej na przyszły rok. W wywiadzie udzielonym po zakończeniu 2015 Wales Rally GB podsumował krótko swoją domową rundę.

“Liczyliśmy, że powalczymy o podium w ten weekend, ale niestety tak się nie stało. Nasz domowy rajd był właściwie taki jak cały sezon. Widzieliśmy, że zarówno Elfyn jak i Ott potrafią bardzo szybko jeździć, lecz niestety, brakowało im stałego tempa aby utrzymać dobre miejsca przez cały weekend” – powiedział na zakończenie rajdu Malcolm Wilson

“Gdyby nie przebicie opony pierwszego dnia Elfyn zająłby czwartą lokatę. Zauważyliśmy u niego dalszą poprawę na szutrze. Ott zmierzał po czwarte miejsce jednak rano dopadł go pech. Wyjechał trochę za szeroko, uderzając w kamień, co wyeliminowało go z rajdu” – dodał szef M-Sport.

VF5-2z5exjhco2gr82ysbpnbpc

Na koniec Malcolm Wilson powiedział “Nie podjąłem decyzji kto będzie dla nas jeździł w przyszłym sezonie. Mogę tylko powiedzieć, że poddam analizie wszystkie występy Elfyna, Otta i innych tak aby zespół był jak najbardziej konkurencyjny w 2016 roku”.

Kogo zatem zobaczymy w przyszłym sezonie za kierownicą Fordów Fiesta RS WRC w barwach teamu M-Sport ? Decyzja w tej sprawie, z całą pewnością, podjęta zostanie  niebawem. Jak wspomniał Malcolm Wilson “…poddam analizie wszystkie występy Elfyna, Otta i innych tak aby zespół był jak najbardziej konkurencyjny w 2016 roku”. O tak, jest na to idealne rozwiązanie… Wszyscy, również i my kibice doskonale je znamy…

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: marciinex
o 10:12

Udostępnij:

error: Content is protected !!