^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 29 grudnia 2015

Robert Kubica milczy – a zamieszanie coraz większe. | Aktualizacja Środa

Visuel_WRC20162Kibice czekają, zniecierpliwienie wzrasta – wszystko związane z obawami, nie ma ciekawości czy też żądań. Robert Kubica milczy, a zamieszanie rośnie – sytuacja trochę dziwna i przez większość kibiców odbierana z niepokojem.

AMC Monte Carlo już przed świętami podało, że Kubica widnieje na liście zgłoszeń do otwierającego sezon 2016 rajdu – obok nazwiska Roberta widnieje marka samochodu – Ford Fiesta WRC.

Do Monte Carlo przygotowuje się także Maciej Szczepaniak, nie tylko na swoim profilu na fb dodając fotkę, ale także tradycyjnie na siłowni… i to w sumie  są to wszystkie informacje jakie do nas dotarły. Zastanawia tylko milczenie Roberta, które czasami zostaje źle wykorzystywane – mówimy tu o sytuacjach jak ostatnio z włoskim Rally.It, które ostatnio ogłosiły, że Kubica spędzi sezon w DS3 obsługiwanym przez PH Sport – wszystko tylko na podstawie fotki umieszczonej na profilu szefa PH Sport.

Dziś mamy powtórkę – koordynator z RKWRT w 2015 – Pan Rafał Cebula pokazuje grafikę Peugeot’a 208 T z opisem: “(rafixrctec#wrc2#208r5#2016#ready#cantwait)” – całą sytuację nagłaśnia na TT DobroSport-autohebdo  i dokładając tam Roberta powoduje kolejne niepotrzebne zamieszanie. W związku z tym nachodzi pytanie – komu i czemu ma służyć taka polityka?

To nie pierwszy raz w ciągu kilku ostatnich lat jesteśmy świadkami nerwowego wyczekiwania, każde niedopowiedziane słowo, każde zdjęcie  – będzie rodziło za każdym razem to samo – niepewność, rozdrażnienie czy próby wyjaśnienia.
Nikt przecież nie wymaga by informować o sprawach, które być może są jeszcze nie dopięte, ale jakikolwiek sygnał byłby mile widziany, chociażby po to, by nie stwarzać możliwości dla rozwoju niekompetentnych i przede wszystkim nieprawdziwych informacji.


Opublikowano listę zgłoszeń 84th Rallye Monte-Carlo

Aktualizacja 30.12.2015 godz. 15:05r mc2016

Autombile Club de Monaco, organizator 84th Rallye Monte-Carlo, 1 rundy World Rally Championship 2016 opublikował listę zgłoszeń do imprezy. Na liście zgłoszeń widnieje oczywiście Robert Kubica/Maciej Szczepaniak (Ford Fiesta RS WRC) oraz trzy inne polskie załogi. Z numerem 46 Hubert Ptaszek / Kamil Kozdroń (Skoda Fabia R5), numer 103 Tomasz Gryc / Michał Kuśnierz (Peugeot 208 R2) i 109 Sławomir Ogryzek / Jakub Wróbel (Peugeot 208 R2).
CXesNEIWAAAfRZ3

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: TOMek
o 16:07

Udostępnij:

error: Content is protected !!