^

Robert Kubica - Klub Kibiców

niedziela, 24 stycznia 2016

Koniec ery ? Kubica: “Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.” [Wideo] Aktualizacja: Część 2

W kolejnym obszernym wywiadzie (wideo) Robert Kubica odpowiada ponownie na pytania o przygodę, która zakończyła jego udział w rajdzie Monte Carlo, oraz pytania dotyczące jego sportowej przyszłości – przede wszystkim to jedno pytanie nurtujące kibiców: czy to koniec pewnego etapu – koniec ery.

Robert Kubica wywiad po rajdzie monte Carlo 2016

”W życiu każdego człowieka są różne historie i trudne momenty.” – mówi Kubica „Wiele się wydarzyło przez ostatnie lata. Ja jeżdżę w rajdach tak naprawdę trzy sezony i do tego pierwszy był niekompletny. Było wiele rzeczy pozytywnych, też mnóstwo negatywnych, no i ja do tego nie podchodzę aż tak drastycznie, że to może być koniec ery. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. ” – dodaje nasz kierowca

W dalszej części wywiadu Robert Kubica opowiada jak został w.g niego odebrany start w Rajdzie Monte Carlo „Ten występ został odebrany jako ostatnia nadzieja, a dla mnie był to bonus, który sam sobie zafundowałem.” – dodaje Robert

Cały wywiad poniżej [Wideo] Część 1:


W drugiej części wywiadu Robert Kubica podkreśla, że  chciałby mieć możliwość kontynuacji startów w mistrzostwach świata WRC i jednocześnie zaznacza, że jeśli nie będzie to możliwe, to nie będziemy mieli zbyt wielu okazji oglądania go za kierownicą. Robert zdradza też kulisy ryzykownej decyzji o rezygnacji ze startów w fabrycznym Citroenie, po zdobyciu mistrzostwa WRC2.

Robert Kubica: “Chciałbym i uważam, że powinienem – choć dziś wygląda to akurat dziwnie – nadal mieć możliwość kontynuowania startów w WRC. Jeśli nie będzie mi dane dalej jeździć w WRC, to automatycznie priorytetem zostanie coś innego, a wówczas nie sądzę, abym w najbliższych miesiącach za często startował, jeśli w ogóle. Będę miał za to sporo pracy!”

Cały wywiad poniżej [Wideo] Część 2:

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: maciektube12
o 21:18

Udostępnij:

error: Content is protected !!