^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 17 maja 2016

Colin Clark : “WRC potrzebuje osobowości oraz światowej klasy talentów, a Robert Kubica posiada obie cechy”

Ostatnie doniesienia i sytuacja Roberta Kubicy skłaniają do komentarzy i wypowiedzi, m.in: Colina Clarka, dziennikarza radia WRC, który już nie po raz pierwszy wypowiada się o naszym kierowcy w samych superlatywach. Dziennikarz opisuje również sytuację, jaka miała miejsce na mecie Rajdu Sardynii 2013, którą do dziś miło wspomina.

“Ogromny wstyd, że nie będziemy tak często widzieć tego gościa w przyszłości.” – mówi Colin Clark “Jest wielce utalentowanym kierowcą i mógłby dużo zaoferować mistrzostwom. Gdybym był Tommi Mäkinenem, od razu bym był w kontakcie z nim. Pozbawiony strachu i zdeterminowany, nigdy nie używał swoich ograniczeń jako wymówki. WRC potrzebuje osobowości oraz światowej klasy talentów, a Robert Kubica posiada obie cechy” – stwierdza Colin.

Colin Clark WRC potrzebuje osobowości oraz światowej klasy talentów, a Robert Kubica posiada obie cechy

fot. Colin Clark

Zdjęcie z Kubicą nawet dla tak znanego komentatora WRC jest czymś specjalnym, o czym się nie zapomina – zwłaszcza, kiedy prosi o nią sam Robert. “To zdjęcie zostało zrobione przeze mnie po jego wygranej w WRC2 podczas Rajdu Sardynii 2013 roku. Przysięgam na Boga, poprosił mnie o zdjęcie !” – wspomina dziennikarz radia WRC.

Colin Clark : “Jest tak wiele na świecie do kochania. Kto powiedział, że braterska miłość jest martwa ! Mój ulubiony kierowca, mój drugi ulubiony kierowca i mój trzeci ulubiony kierowca podzielają tę miłość!”

Colin Clark - Bromance - Kubica Solberg Brynildsen

fot. Colin Clark

Materiał wideo duetu Robert Kubica / Maciek Baran w WRC 2 podczas ich drogi na podium w Rajdzie Sardynii 2013.

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: maciektube12
o 12:35

Udostępnij:

error: Content is protected !!