^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 24 maja 2016

Czy WRC tęskni za Kubicą ? Sebastien Ogier “Ależ oczywiście!”

Za nami już 5 rund Rajdowych Mistrzostw Świata, w których Robert Kubica nie wziął udziału. Polak w tym sezonie wystartował tylko w Rajdzie Monte Carlo. Jak się okazuje nie tylko kibice tęsknią za naszym kierowcą – jego brak odczuwają rywale z WRC. Na łamach portalu Eurosport.onet.pl ukazał się wywiad z Sebastien Ogier, w którym Francuz mówi m.in o tym, jak bardzo brakuje Kubicy w rajdach.

Czy WRC tęskni za Kubicą ? Sebastien Ogier "Ależ oczywiście!"

fot. Pascal Pochard-Casabianca

“Szczerze mówiąc, w naszym świecie rajdów wszyscy jesteśmy naprawdę zajęci sobą i swoją pracą. Nie dzielimy zbyt wielu momentów, choć z i drugiej strony wciąż trochę tego jest, a Robert był gościem, którego towarzystwo i obecność w mistrzostwach zawsze ceniłem.
Bardzo go szanuję. Jak już powiedziałem, cieszyłbym się, gdyby nadal tu był z nami, ale wiesz… nie jestem przekonany, że to tylko jego decyzja.” – opowiada Ogier

Kibice bardzo odczuwają brak Kubicy na trasach Mistrzostw Świata, a czy WRC tęskni za Nim? Sebastien Ogier odpowiada  “Ależ oczywiście! Robert to facet z charyzmą, popularny nie tylko w Polsce, lecz generalnie na świecie, w całym sporcie motorowym. Ścigał się w Formule 1, ale gdzie by nie startował, zawsze pokazywał, że jest dobry. Jeszcze zanim odszedł, mówiłem, że jeśli go zabraknie, to zawsze będzie dla nas zła wiadomość. Nie mam jednak żadnych wiadomości od niego i nie wiem, co planuje w przyszłości. Jeśli postanowi tu wrócić, z pewnością wielu ludzi to ucieszy..”

Całość do przeczytania na: eurosport.onet.pl

Źródło: Eurosport.onet.pl

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: ArtNr4
o 13:14

Udostępnij:

error: Content is protected !!