^

Robert Kubica - Klub Kibiców

środa, 28 września 2016

Zespoły fabryczne “odsłaniają karty” podczas Paris Motor Show 2016

mondial-auto-paris-2016

 

 

Paris Mondial de l’Automobile (Paris Motor Show) to jedno z największych wydarzeń branży motoryzacyjnej na świecie. Odbywająca się co dwa lata impreza, na zmianę z wystawą we Frankfurcie, jest obok salonów w Genewie i Detroit jedną z najważniejszych imprez motoryzacyjnych na świecie. Nic zatem dziwnego, że w stolicy Francji producenci prześcigają się w ekspozycji swoich produktów i promocji oferowanych nowości. Tegoroczna wystawa otworzyła swoje podwoje dzisiaj, 29 września – międzynarodowym dniem dla prasy motoryzacyjnej. Przestrzeń Paris Expo – Porte de Versailles dla publiczności udostępniona zostanie w poniedziałek.  Paris Motor Show potrwają do 16 października.


Paris Motor Show to również okazja dla świata motorsportu do zaprezentowania swoich premier, innowacyjnych rozwiązań, a nierzadko i nowych składów na nadchodzący sezon. Przedstawiamy auta World Rally Championship zaprezentowane w dniu dzisiejszym przez trzy zespoły fabryczne. Już w styczniu będziemy mięli okazje zobaczyć je w walce na trasach rajdowych mistrzostw świata. Z niecierpliwością czekamy na pozostałych dwóch graczy cyklu – zespoły Volkswagen Motorsport i M-Sport WRT i prezentacje ich samochodów ……..

Hyundai i20 WRC 2017 / Hyundai Motorsport

i20wrc2017

Citroen C3 WRC 2017 / Citroen Racing

c3-wrc2017

Prezentacji C3 WRC 2017  dokonała Chief Executive Officer Citroën Brand Linda Jackson.

c3 wrc paris

Toyota Yaris WRC 2017 / Toyota Gazoo Racing

yaris-wrc-2017

Prezentacji Yarisa WRC 2017 dokonali President of Toyota Motor Corporation Mr Akio Toyoda oraz Team Principal Toyota GAZOO Racing WRC Tommi Mäkinen.

yaris wrc 2017

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: marciinex
o 16:37

Udostępnij:

error: Content is protected !!