^

Robert Kubica - Klub Kibiców

poniedziałek, 28 listopada 2016

Kubica na podium w 24h di Adria.

b

Robert Kubica w ubiegły weekend dość niespodziewanie wziął udział w 24 godzinnym wyścigu 24 Ore di Adria. Był to pierwszy tak długi wyścig dla Roberta, z pewnością chodziło o sprawdzenie kolejnych nowych wyzwań, które mogą czekać na Roberta w kolejnym sezonie.

E?Suka, w której zasiadał za kierownicą Robert Kubica ostatecznie ukończyła wyścig na trzeciej pozycji. Partnerami Kubicy podczas tego wyścigu byli Cadei, Katta, Cappelli, Cavallini, Lorenzini, Angiolini, Malucelli, Stefanelli i Lucchinelli. W imprezie, na torze Adria International Raceway udział wzięło trzynaście Seatów Ibiza SC Trophy.

Problemy techniczne auta z zespołu Roberta nieco przeszkadzały już w pierwszych godzinach wyścigu, na szczęście po każdej zmianie kiedy za kierownicę zasiadał Robert Kubica czasy zespołu z Lugano bardzo widocznie się poprawiały, Robert kręcił bardzo dobre czasy okrążeń, swoim tempem powodował, że E?Suka wciąż była w czołówce klasyfikacji.

Z pewnością Robert Kubica znalazł kolejne odpowiedzi na niektóre pytania po tym weekendzie. Bardzo cieszy fakt, że Robert jest ciągle szybki, nawet wtedy gdy po całym dniu i nocy spędzonej na torze potrafi w pełni skoncentrowany zasiąść za kierownicą o piątej nad ranem i powalczyć o podium.

 

Galeria zdjęć:

Kubica w akcji:


Konkurs urodzinowy

Robert Kubica już wkrótce kończy 32 lata!
Z tej okazji w dniu urodzin(07.12) zapraszamy wszystkich kibiców do składnia życzeń Robertowi na klubowym forum. Forma i treść życzeń dowolna – mile widziane będą filmy, grafiki, rysunki, wierszyki itp… czyli im oryginalniej tym lepiej.
Pod koniec dnia spośród wszystkich wpisów wybrane będą 3 najlepsze i nagrodzone książkami Mark Webber “Moja Formuła 1”.
Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie:)
KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: TOMek
o 08:44

Udostępnij:

error: Content is protected !!