^

Robert Kubica - Klub Kibiców

piątek, 1 września 2017

Robert Kubica w padoku na Monzie przed Italian GP 2017!

Robert Kubica pojawił się dziś na Monzie, choć większość kibiców wołała by widzieć Polaka w kasku, to z pewnością jest to wydarzenie! Czy to zapowiedź czegoś? Czekamy na pierwsze wypowiedzi. Pierwsze zdjęcia z Monzy!

Robert Kubica w padoku na Monzie przed Italian GP 2017

W padoku Robert po raz pierwszy raz od 7 lat. Robert Kubica na Monzie pojawił się w charakterze gościa i na chwilę obecną, nie udzielił żadnych oficjalnych wypowiedzi.

Galeria zdjęć:

 

 

Wszelkie informacje będziemy podawać  na bieżąco.

Aktualizacje

Oficjalnie Robert Kubica przebywa na Italian GP jako komentator SKY SPORT 1 ITALIA wraz z Con Carlo Vanzini i Roberto Chinchero sprawozdawcami włoskiej wersji SKY SPORT.

fot. Sky Sport MotoGP™

Robert Kubica rozpoczął wizytę na padoku od odwiedzin w motorhome zespołu RenaulF1Team oraz firmy Pirelli.

” – Zobaczcie, kto nas odwiedził. Chcielibyście go zobaczyć w F1 w przyszłym roku? – zapytano na oficjalnym profilu Pirelli na Twitterze.”

Następnie uczestniczył w sesji zdjęciowej dla “Lolipop Grand Prix”

fot. Josh Kruse


W trakcie transmisji dla Sky powiedział:

” – Obiecałem wrócić lub jako pilot lub komentator. Teraz jestem tu jako komentator i jestem bardzo podekscytowany”

” – Nie wszystko zależy ode mnie. Żyję z dnia na dzień, ale ciągle mam nadzieję, że któregoś dnia będę mógł ponownie ścigać się pojazdem F1. Wierzę, że jestem w stanie pokonać swoje ograniczenia, że testy na Węgrzech rozwiały wątpliwości”

” – Nie jestem jeszcze pilotem, ponieważ nie jeżdżę , ale są duże szanse. “


Zobaczcie, jak radził sobie Robert Kubica w roli komentatora F1 stacji Sky Sport Italia.

 


” – Kilka lat temu, to było odległe marzenie. Chciałbym jednak dostać jeszcze jedną szansę na starty w F1. Muszę stąpać twardo po ziemi, nie mogę bujać w obłokach, ale ostatnie miesiące były kluczowe, aby rozwiać moje wątpliwości. Ponownie mogę ścigać się na wysokim poziomie w F1″
” – Wiele miesięcy temu obiecałem, że jeżeli pojawię się w padoku F1 to w roli kierowcy albo w kabinie komentatorskiej. Wolałbym być teraz za kierownicą samochodu, ale to doświadczenie też jest fajne”
” – Kierowcą jeszcze nie jestem, nie ścigam się w tym momencie na torze, ale szanse na powrót są spore. Jestem przekonany, że dałbym radę. Pomimo moich ograniczeń, jestem w stanie prowadzić te niezwykle zaawansowane technicznie maszyny”

Alessandro Alunni Bravi

fot. Jacob Hammerholt

Menadżer Roberta Kubicy Alessandro Alunni Bravi także udzielił parę informacji dotyczących wizyty Roberta w padoku na GP Monza. Stwierdził on, że Robert jest na GP Monza nie licząc komentowania dla telewizji SKY SPORT ITALIA  w celach towarzyskich oraz by by spotkać się ze znajomymi.

Przyznał on, że zespół Renault F1 potrzebuje jeszcze więcej odpowiedzi ale stwierdził również, że Robert Kubica testem na Węgrzech aż nadto pokazał swoją wartość i umiejętność jako kierowca F1 więc tym samym wzbudził zainteresowanie także innych ekip w Formule 1.

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: maciektube12
o 12:31

Udostępnij:

error: Content is protected !!