^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 26 czerwca 2018

Najbliższe dni z Robertem Kubicą

Robert Kubica już w tym tygodniu pojawi się ponownie w pierwszej sesji treningowej przed GP Austrii 2018. Lipiec zapowiada się równie pracowicie dla Polaka. Robert ma dość napięty grafik, sami przeczytajcie. Czeka nas intensywny czas i możliwości Kubicowania.

Najbliższe dni z Robertem Kubicą

29 Czerwca :  Robert Kubica w pierwszej sesji treningowej Grand Prix Austrii

Zbliża się kolejny gorący weekend z Fromuła 1. Zgodnie z kontraktem , który obowiązuje Roberta Kubicę zobaczymy go w piątkowej sesji treningowej.

Paddy Lowe:

Z Francji jedziemy prosto na GP Austrii, aby wziąć udział w drugim z trzech cotygodniowych weekendów wyścigowych. Pofałdowany tor jest otoczony imponującą scenerią, a sam tor ma tendencję do świetnych wyścigów. Trasa jest dość krótka, więc sesje będziemy mieć dość zajęte, ale jest to tor, na którym mieliśmy kilka dobrych wyników jako drużyna. Z niecierpliwością czekamy na Roberta Kubicę za kierownicą w ramach FP1, który będzie kontynuował prace nad FW41. Nie jesteśmy w miejscu, w którym chcielibyśmy być w tej chwili, ale za kulisami toczy się wiele pracy, aby rozwiązać ten problem i będziemy nadal ciężko walczyć przez resztę sezonu.

Czekamy cierpliwie by ponownie zobaczyć naszego rodaka za sterami bolidu FW41. Robert nie jeździł oficjalnie na Red Bull Ringu w Austrii i mieliśmy okazje podpatrzeć go w symulatorze Dallary za pośrednictwem Matteo Bobbiego, gdzie zapewne zapoznawał się z zakamarkami toru.

Podczas pierwszej piątkowej sesji treningowej (29 czerwca) Kubica zajmie ponownie miejsce Siergieja Siortkina w bolidzie FW41. Rosjanin wróci do swoich obowiązków podczas drugiego treningu i dokończy dalszą część weekendu.

Kibice mają blisko i organizują już wyjazdy do Austrii na piątkowy trening z Robertem.

Na relację zapraszamy na Klubowe strony gdzie będziemy komentować we wpisie związanym z GP Austriii.


Kubica JCB4 Lipca : Kubica gościem specjalnym

Robert Kubica na wzór Lance Strolla promującego markę JCB pojawi się na imprezie zamkniętej w siedzibie firmy Interhandler wyłącznego Dystrybutora maszyn JCB w Toruniu. W podobnym evencie uczestniczył Lance w Grudniu 2017 w Akademii JCB . Napięty program Roberta nie pozwala mu odpoczywać robiąc z niego tytana pracy jaką wykonuje w dążeniu do pełnych startów w F1.

 


Kubica goodwood 201812 – 15 Lipca : Robert Kubica na Goodwood Festiwal 2018

Robert Kubica ponownie weźmie udział w Goodwood Festival of Speed, która zaplanowana została na 12-15 lipca przy okazji 50-lecia Martini w motorsporcie. Po zeszłorocznym udziale Roberta w tym evencie z zespołem Renault, tym razem Polak wystąpi w barwach Williamsa. Na chwilę obecną jednak nie wiadomo czy krakowianin zasiądzie za kierownica bolidu zespołu z Grove. Pewne jest natomiast, że Karun Chandhok poprowadzi Williams-BMW FW26. Bolid zaprojektowany przez Sir Patricka Gita, Gavina Fishera i Antonię Terzi, FW26 został poprowadzony przez Juana Pablo Montoyę i Ralfa Schumachera w Mistrzostwach Świata Formuły 1 w 2004 roku, zapewniając zwycięstwo w wyścigu podczas Grand Prix Brazylii.

„To świetna okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia” – stwierdzają organizatorzy i zachęcają do udziału w imprezie

„Robert jest doskonałym przykładem, że jeżeli ktoś walczy, to jest w stanie spełnić swoje marzenia. Dla mnie każdy weekend F1 w którym startował był wyjątkowy” – wspominał zeszłoroczny Goodwood jeden z polskich kibiców.

Spotkanie Roberta i możliwość rozmowy to kolejny powód do odwiedzenia tego fantastycznego eventu.

 


Konkurs dla Klubowiczów z niespodzianką

Mamy do Was pytanie, które kiedyś już zadawaliśmy lecz warto sobie odświeżyć. Warunkiem jest polubienie naszego Twittera

Dla najlepszych pytań zostaną rozesłane emaile niespodzianki od Firmy InterhandlerJCB i Klubu.

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Marrally
o 18:52

Udostępnij:

error: Content is protected !!