^

Robert Kubica - Klub Kibiców

czwartek, 26 lipca 2018

Przewodnik Kibica GP Węgier 2018, testy F1

W zbliżający się weekend czekają nas emocje związane z Formułą 1 – GP Węgier. By uszczęśliwić jeszcze bardziej rzesze kibiców zaraz po wyścigowej niedzieli zaczynają się sezonowe testy zespołów F1. W testach cały dzień będzie jeździł Robert Kubica. Przedstawiamy przewodnik Kibica dla wszystkich udających się na weekend Grand Prix Węgier oraz na sezonowe testy F1 z Robertem Kubicą. Mamy nadzieje, że wiadomości oraz informacje przydadzą się na miejscu.

Przewodnik Kibica GP Węgier 2018, testy F1

FORMULA 1 ROLEX MAGYAR NAGYDÍJ 2018

 

Przewodnik Kibica na Hungaroringu :

Gdzie kupić bilety i jak kibicować na Węgrzech ?

Wiele pytań kibiców dotyczy wyjazdu na testy z udziałem (01.08.2018) Roberta Kubicy oraz nabycia biletów. Kibice, którzy zakupili bilety na najbliższy wyścig, na testy wejdą bez ponoszenia dodatkowych kosztów, gdyż obowiązują bilety weekendowe i niedzielne GP Węgier. Dla osób wybierających się tylko na testy, pozostaje zakup biletu na miejscu lub BILETY NA TESTY Z ROBERTEM KUBICĄ – online. Koszt biletu to 4 990 HUF, co daje w przeliczeniu blisko 70 PLN. Wejście na tor dla dzieci w wieku do lat 14 jest bezpłatne. Zgodnie z regulaminem testy mogą trwać od 9:00 do 18:00.

Bilety na weekend GP można zakupić jeszcze w tym miejscu BILETY NA WEEKEND GP WĘGIER 2018 lub na oficjalnej stronie Formula1

Pomocne w planowaniu podróży i wyliczeniu kosztów mogą okazać się strony:

Lot i Hotele: Esky.pl, Skyscanner.pl, WizzAir.com, Lot, Booking.com , Kayak.pl,

Bus, osobówka: FixBus.pl, Busradar.pl, PolskiBus , blablacar.pl

GPS: N 47° 35′ 0.5″ E 19° 14′ 33.45″

Lot Bus PKP AutoCar - Hungaroring - Robert Kuica testy F1

PKP:

Przejazd na Węgry z Warszawy, w zależności od sposobu transportu, zaczyna się od 60 zł. Jak się okazuje, także PKP może być ciekawą alternatywą dla podróżujących, szczególnie tych z rodzinami. Od 15 czerwca 2017 można skorzystać ze specjalnej taryfy BUDAPEST SPECJAL i wybrać podróż do Budapesztu w korzystnych cenach. Dzięki niej za przejazd na trasie Warszawa-Budapeszt-Warszawa podróżni zapłacą 49€. Z kolei podróżujący z Krakowa i Katowic będą mogli kupić bilety w cenie 39 euro za przejazd do Budapesztu i z powrotem.

Należy jednak pamiętać, aby przy zakupie nabyć dodatkowo rezerwację miejsca do siedzenia w wysokości 3,50€ dla składów wyjeżdżających z Polski oraz 3,00€ dla pociągów kursujących z Węgier. Jeszcze mniej za podróż zapłacą rodziny z dziećmi. Ceny biletów dla najmłodszych zaczynają się od 10,40€ dla połączeń z Warszawy, od 3,90€ z Krakowa i od 2,60€ z Katowic (plus opłata za zarezerwowanie miejsca).

Osoby planujące podróż z Warszawy lub Katowic do stolicy Węgier mają do dyspozycji dwa bezpośrednie połączenia PKP Intercity – jedno dzienne oraz jedno nocne. W nocnych pociągach kursujących do Budapesztu znajdują się wagony z miejscami do leżenia, sypialnymi i do siedzenia. Oferta BUDAPEST SPECJAL obowiązuje wyłącznie przy przejazdach z Warszawy/Katowic/Krakowa do Budapesztu i z powrotem, w drugiej klasie. CENY BILETÓW OFERTY BUDAPEST SPECJAL PKP

Oferta jest nielimitowana, dlatego mogą z niej skorzystać także osoby decydujące się na spontaniczny wypad za granicę. Bilety ważne są przez jeden miesiąc, a można je nabyć w krajowych kasach PKP Intercity na 60 dni przed terminem wyjazdu. Wszystkie informacje dotyczące oferty i połączeń PKP Intercity można znaleźć na PKP INTERCITY lub dzwoniąc pod numer infolinii 19 757.

Robert Kubica Tor HungaroRing mapa

Tor Hungaroring

Na miejscu :

Organizator Grand Prix Węgier oferuje bezpłatne autobusy dla tych, którzy mają ważne bilety GP. Autobusy dojeżdżają na koniec mostu Árpád (stacja kolejowa Volánbusz, w pobliżu stacji metra M3), a następnie do centrum Mogyoród (Templom tér). Tor wyścigowy oddalony jest o 40 minut spacerem. Niestety już podczas samych testów organizator nie zapewnia takich udogodnień, pozostają autobusy i taxi.

Komunikacja miejska w Budapeszcie (Autobusy i metro)

We wszystkich formach komunikacji miejskiej obowiązują te same bilety, które można zakupić w automatach znajdujących się w metrze i koło niektórych przystanków czy w kioskach. Automaty obsługują płatność gotówką i kartą, a ich obsługa dostępna jest w kilku najpopularniejszych językach.

Podróż komunikacją miejską po Budapeszcie z pewnością ułatwi KOMUNIKACJA MIEJSKA oraz aplikacja mobilna BKK Futar, która pokaże nam jak dostać się łatwo komunikacją z punktu A do punktu B w Budapeszcie wraz z dokładnymi rozkładami jazdy komunikacji.

Więcej informacji znajdziecie [ tutaj]

Taxi (oficjalne korporacje):

6 x 6 Taxi: +36-1-6-666-666
Mobil Taxi: +36-1-3-332-222
Taxi 2000: +36-1-2-000-000
Taxi 4: +36-1-4-444-444

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Robert Kubica - Klub Kibiców
o 05:05

Udostępnij:

error: Content is protected !!