^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 3 lipca 2018

Robert Kubica w siedzibie firmy Interhandler JCB już dziś [Relacja]

Robert Kubica w dniu dzisiejszym zaczyna promocję marki JCB w siedzibie firmy Interhandler w Toruniu wyłącznego dystrybutora maszyn JCB. Na wzór Lance Strolla promującego tą samą markę JCB pojawił się już dziś na imprezie zamkniętej w siedzibie firmy Interhandler. W podobnym evencie uczestniczył Lance w Grudniu 2017 w Akademii JCB.  od Napięty program Roberta nie pozwala mu odpoczywać robiąc z niego tytana pracy jaką wykonuje w dążeniu do pełnych startów w F1. Dzięki zaproszeniu Interhandler będziemy mogli przekazać wam relację z tego eventu PR z udziałem Roberta Kubicy.

Robert Kubica w siedzibie firmy Interhandler JCB już dziś

Dzięki zarządowi firmy Interhandler zostaliśmy zaproszeni na jutrzejszy program zaczynający się od godziny 11. Natomiast w dniu dzisiejszym udało się nam wejść na rozpoczynającą się imprezę. Zapraszamy do komentowania.

Interhandler jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, a także maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej. Podczas imprezy z udziałem Roberta Kubicy firma Interhandler będzie promować swój nowy flagowy produkt, czyli 20-tonową koparkę gąsienicową z serii X.

Co zobaczą zatem zaproszeni przez Interhandlera goście? Jak na importera maszyn przystało, firma przygotowała pokaz tańczących koparek, z muzyką na żywo. Z kolei jutro Robert Kubica weźmie udział w konferencji prasowej.
Marka JCB jest jednym ze strategicznych partnerów Williams Martini Racing F1.
Robert Kubica w siedzibie firmy Interhandler JCB już dziś

Williams F1 Factory, Grove, Oxfordshire

Harmonogram Dnia 4 lipca

  • Prezentacja Firmy Interhandler JCB
  • Oficjalne powitanie Roberta Kubicy
  • Pokaz tańczących maszyn – spektakl audiowizualny
  • Konkursy sprawnościowe Katering
  • Sesja zdjęciowa z Robertem Kubicą
  • Pokaz tańczących maszyn – spektakl audiowizualny
  • Koncert Cleo

 

Relacje foto i video będziemy uzupełniać na bieżąco.

 

Galeria zdjęć Wtorek, 03.07.2018

Relacje live Wtorek, 03.07.2018

Robert Kubica helikopterem dotarł wieczorem do Torunia, gdzie przywitał wszystkich na evencie zorganizowanym przez firmę Interhandler. Były wspólne zdjęcia, rozmowy, a także “upalanie” symulatora przez Roberta. Wszystko w relacji na żywo z naszego facebook poniżej.

 

 

 

Aktualizacja, Środa 04.07.2018

Robert Kubica podczas konferencji prasowej na evencie JCB o przyszłości.

Robert Kubica “Mam szansę zapukać do paru zespołów, to się dzieje lub za chwilę stanie. W ciągu 2-3 miesięcy powinno być jasne, co będę robił w przyszłym roku.”

Galeria zdjęć Środa, 04.07.2018

Relacja Live, Środa, 04.07.2018 (Klubowy Facebook)

 

Galeria zdjęć – Dziennik Toruński

Alex Karkosik o spotkaniu z Robertem Kubicą podczas eventu JCB.

Na evencie mieliśmy okazję spotkać Alexa Karkosika, młodego kierowcę z marzeniami i celem jak Robert Kubica. Alex aktualnie startuje w Euroformula Open w legendarnym zespole Campos Racing. Początek drogi, ale mamy nadzieję , że z upragnioną metą. Było miło go spotkać w Toruniu.

“Rano Robert Kubica, wieczorem Hungaroring! Ale to był dzień! Dziś rano spotkałem w Toruniu Robert Kubica, a następnie z jeszcze większą motywacją ruszyłem na Hungaroring, gdzie w ten weekend ścigamy się w kolejnej rundzie serii Euroformula Open i znów walczymy o podium razem z Campos Racing! Kilka słów o dzisiejszym spotkaniu oraz charakterystyce węgierskiego toru w filmiku poniżej. Czy wiecie, że to właśnie na Hungaroringu czeka nas najdłuższy w sezonie sprint do pierwszego zakrętu? Będziecie kibicować? Pamiętajcie, że relacje live można oglądać na antenie Motowizja w sobotę (14:25) i niedzielę (12:55)!
PS: Specjalne podziękowania za poranne spotkanie dla JCB, Interhandler i mega ekipy z Robert Kubica – Klub Kibiców!” – napisał pod filmem zamieszczonym na swoim profilu społecznościowym Alex Karkosik

Kubica: “Mam szansę zapukać do kilku zespołów i to się stało bądź stanie. Teraz są dwa-trzy miesiące, w których wszystko będzie się rozgrywać”

Robert Kubica : “Moim celem od dziesięciu miesięcy, realnym celem, stał się powrót do ścigania w F1. Uważam, że byłem tego bardzo blisko przed tym sezonem. W pewnym momencie wydawało się, że jest duża szansa na to, że stanę na polach startowych w Australii. Niektórzy mówią, że miałem dużo szczęścia. Nie ukrywajmy bowiem, że jazda bolidem, który ściga się z tyłu stawki, nie jest rewelacyjna. Nie o to jednak chodzi, ale o chęć powrotu do tego, co wypadek w 2011 roku mi zabrał, a może nawet nie zabrał, ale do tego, czego zaprzestałem. Uważam że byłem bardzo blisko pojawienia się w tegorocznej stawce, a w pewnym momencie oceniałem swoje szanse nawet na 99,9%.

Każdy, kto zna się na tym sporcie wie, że decyzja jakiegoś zespołu o tym, żebym to ja zasiadł za sterami bolidu, nie jest łatwa. Realnie oceniając – mam szansę zapukać do kilku zespołów i to się stało bądź stanie. Teraz są dwa-trzy miesiące, w których wszystko będzie się rozgrywać. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się pojechać w Grand Prix. Nie ma gwarancji, ale to jest cel.”


Dzięki http://www.nowosci.com.pl

Dzięki http://bydgoszcz.tvp.pl

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Marrally
o 19:35

Udostępnij:

error: Content is protected !!