^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 4 grudnia 2018

Robert Kubica – podpis na prezentach – Wyniki Konkursu

Czas na rozwiązanie i dopięcie wysłania nagród w konkursie “Pamiątki z oryginalnymi podpisami Roberta Kubicy”. Poniżej zamieszczamy wyniki konkursu i małe podsumowanie.

Zaangażowanie nas pozytywnie zaskoczyło i jest nam bardzo miło. W dniu dzisiejszym dokonała się weryfikacja i wnioski jakie wysunęliśmy rokują na przyszłość. Uzbieraliśmy parę pamiątek, które trzeba było rozdać. Więc do dzieła.

Podsumowanie i wyniki

Duża część osób z biorących udział robiła zadania jednego dnia, zapominając o komentarzach codziennych w naszym wpisie. Następna grupa zapominała codziennie napisać komentarz w Klubie. Zdarzały się osoby, które nie znalazły odpowiedzi na pytania. Jednym słowem ciężko było znaleźć osoby, które spełniły wszystkie warunki. Nie mniej jednak wyłoniliśmy szczęśliwców. Zrobiliśmy też małe odstępstwo gdyż pytanie dotyczące koloru swetra Roberta zrobiło małe zamieszanie. Odpowiedzi : czerwony i żaden z powyższych postanowiliśmy uznać za takie same, gdyż przyznajemy się, nieprecyzyjnie skonstruowaliśmy pytanie. Poniżej oryginał zdjęcia.

Wyniki Konkursu

Pamiątki z oryginalnymi podpisami Roberta Kubicy

Pierwsze miejsce – czapeczka z dwoma podpisami Roberta, Drugie, trzecie, czwarte miejsce – książka Acronis z podpisem Roberta. Od piątego do 10 miejsca zakładka z podpisem Roberta.

Dodatkowo, dzięki współpracy z jednym z Klubowiczów pierwsze 10 osób będzie mogło skosztować i zapewne same ocenić smak napoju Rich Energy.

Ze względów technicznych nie mogliśmy w oficjalnej tabelce zamieścić wyników dalszych osób, które wylosowały następujące prezenty

TOMO ZIOMO zakładka z podpisem Roberta

HORNET zakładka z podpisem Roberta

TOMASZ HITERSKI zakładka z podpisem Roberta

MATEUSZ BOTOREK zakładka z podpisem Roberta

MICHAŁ GÓRSKI – Kubek Lotos z nadrukowanym podpisem Roberta

SZAFRAN00 – książka Acronis, plakat z podpisem Roberta

Osoby, które jeszcze nie wysłały emaila z danym adresowymi proszone sa o jak najszybsze przesłanie w zakładce kontakt Marrally.

Mamy nadzieje na przyszłe zaangażowanie w następnych konkursach.

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Robert Kubica - Klub Kibiców
o 18:29

Udostępnij:

error: Content is protected !!