^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 23 lipca 2019

Wypowiedzi przed Grand Prix Niemiec

Do przerwy letniej, pozostały tylko dwa wyścigi. Grand Prix Niemiec już w ten weekend. Poniżej przedstawiamy wam oficjalne wypowiedzi zespołu Williams przed GP.  Zapraszamy do komentowania.

Dave Robson:

“Hockehnheim oferuje wymagającą mieszankę zakrętów, niektóre z nich są szczególnie szybkie. W rezultacie zespoły zazwyczaj wykonują dość wysokie ustawienia docisku pomimo prostych.”

“Hamowanie może być dość trudne, z niewielką możliwością chłodzenia hamulców od T11 do końca okrążenia. Powierzchnia toru jest zwykle dość gładka, co może utrudniać rozgrzewanie opon w kwalifikacjach. Pirelli przynosi mieszanki C2, C3 i C4, które są łagodniesze odt ych których użyliśmy na Silverstone.”

“Przywieźliśmy kilka elementów testowych na Silverstone i byliśmy zadowoleni z ich osiągów, co pomogło Robertowi i George’owi osiągnąć nasz najlepszy wynik w tym sezonie. Będziemy nadal testować kolejne przedmioty w nadchodzących wyścigach, w tym także i w ten weekend w Niemczech.”

Robert Kubica:

“Minęło dużo czasu odkąd jeździłem w Hockenheim. Jest to trudny tor z kombinacją niskich i szybkich zakrętów. Nie mogę się doczekać jazdy samochodem i przetestowania nowych przedmiotów w samochodzie. Mamy nadzieję na poprawę tempa i jeśli auto będzie się prowadziło  jak na Silverstone, będziemy mieć trochę frajdy.”

George Russell:

“Nie mogę się doczekać powrotu do Niemiec, to jest tor, na którym lubię jeździć i nie ścigałem się tam przez trzy lata. Mam tam specjalne wspomnienia, ponieważ po raz pierwszy spotkałem się z zespołem na temat mojego miejsca w 2019 roku. Mamy kilka elementów testowych, które, miejmy nadzieję, powinny dać nam dobre wskazówki co do kierunku, w którym musimy podążać do końca roku.”

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Karolina
o 14:20

Udostępnij:

error: Content is protected !!