^

Robert Kubica - Klub Kibiców

środa, 31 lipca 2019

Wypowiedzi przed Grand Prix Węgier

Nasze “domowe” Grand Prix już w ten weekend. Spora grupa kibiców Roberta Kubicy będzie mu dopingowała w ten weekend na torze Hungaroring. Zanim rozpoczniemy weekend wyścigowy, prezentujemy wam oficjalne wypowiedzi zespołu Williams przed Grand Prix. Zapraszamy do lektury i komentowania.

Wypowiedzi przed Grand Prix Węgier KUBICA

O Grand Prix Węgier Dave Robson :

“Po szybkich torach jak Silverstone i Hockenheim, pierwszą część sezonu kończymy na Hungaroring – torze wymagającym dużego docisku.”

“Tor przeżył renowację w roku 2016 i zyskał dość gładki asfalt, który nie jest wymagający dla opon. Podobnie jak w Niemczech,Pirelli udostępniło tą samą miesznkę – C2, C3 i C4. Sposób, w jaki będą się one zachowywać, będzie zależał od temperatury toru, która może regularnie przekraczać 50 ° C w sierpniu w Budapeszcie.”

“Od zimowych testów w Barcelonie zakończyliśmy jedenaście wyścigów, pięć sesji testowych. To ponad 20 tygodni ciężkiej pracy i ogromnego wysiłku ze strony fabryki. Na Węgrzech znów zaprezentujemy szereg poprawek i będziemy je oceniać pod kątem drugiej części sezonu. O zasłużonym odpoczynku zespół może dopiero pomyśleć w niedzielę wieczorem.”

O Grand Prix Węgier Robert Kubica :

“Dla mnie to wyścig rozgrywany najbliżej rodzinnej Polski. Nawet jeśli nie są to zawody rozgrywane w moim kraju, to oczekuję, że na trybunach pojawi się sporo polskich kibiców. Na Hungaroringu nie tylko debiutowałem w roku 2006, ale też był to pierwszy wyścig F1, na który się wybrałem jako 12-latek w sezonie 1997. W moim życiu jest wiele wspomnień, które wiążą się z Węgrami. Dlatego oby to był dobry weekend. Chciałbym przy tym podziękować kibicom za wspieranie mnie w trudnym okresie.”

O Grand Prix Węgier George Russell :

“To jeden z moich ulubionych torów. Dobrze się na nim jeździ, a fani zawsze zapewniają wspaniałą atmosferę. To ostatni wyścig przed przerwą wakacyjną, więc musimy zrobić wszystko, aby mieć pewność, że wycisnęliśmy wszystko z samochodu i w dobrym nastroju udali się na wakacje”.


Spotkanie Klubowiczów na Grand Prix Węgier

Od Jacka

Na tor dojeżdża się praktycznie bezpośrednio pod bramę główną, więc padła propozycja spotkania klubowiczów właśnie tam. Co do godziny się dogadamy, tylko żeby to nie kolidowało ze spotkaniem z Cezarym, bo może ktoś z Klubu chciałby tam być. W Miejscu spotkania będzie klubowa flagą więc nie trudno będzie się odnaleźć. Ewa, Piotruś Pan, Łukasz i ja będziemy w Budapeszcie już w środę późnym wieczorem więc też możemy się spiknąć już w nocy ze środy na czwartek. Życzę miłego i pozytywnego weekendu i do zobaczyska na Hungaro !:) Forza KUB

W razie ewentualnych zmian będziemy informować na bieżąco.


Warto wspomnieć o spotkaniu z Cezarym Gutowskim, które odbędzie się w piątek o 19.30

Szukuje się przednia inicjatywa, która mogłaby się wpisać do historii F1. Odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego przez Kibiców zaraz po hymnie węgierskim.

 

 

Okrążenie toru Hungaroring z Robertem Kubicą

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Karolina
o 08:39

Udostępnij:

error: Content is protected !!