^

Robert Kubica - Klub Kibiców

czwartek, 5 grudnia 2019

Oficjalnie! Robert Kubica w testach DTM w BMW!

Brakujące puzzle, zaczynają się układać. Zespół BMW potwierdził dziś, że Robert Kubica weźmie udział w testach DTM . Zapraszamy do komentowania.

Dziś poźnym popołudniem, na swoich social media zespół BMW ogłosił, że Robert Kubica weźmie udział w testach DTM dla debiutantów. Testy odbędą się już w przyszłym tygodniu (10-13 Grudnia) w Jerez. Oprócz Kubicy samochód BMW będzie testował również Nick Yelloly. Podczas testów DTM w Jerez obecny też będzie 19-letni Robin Rogalski. To nagroda za wygranie serii R8 LMS Cup. Rogalski będzie miał okazję przetestować Audi.

Jens Marquardt (dyrektor BMW Group Motorsport)

“Z przyjemnością oferujemy Robertowi Kubicy możliwość wzięcia udziału w testach w Jerez. Robert to uznana postać na międzynarodowej scenie wyścigów samochodowych, z dużym doświadczeniem w seriach wysokiej klasy, takich jak Formuła 1. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak poradzi sobie w testach za kierownicą samochodu turystycznego – naszego BMW M4 DTM. Z kolei Nick Yelloly po zwycięstwie w Chinach również zasługuje na wyjazd do Jerez.”

Robert Kubica :

“Wyobrażam sobie przyszłość w DTM. Szukam nowego wyzwania, a DTM ma topowych kierowców i standardy ścigania są wysokie. Musimy najpierw poczekać i zobaczyć, jak mi pójdą testy”

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Karolina
o 17:58

Udostępnij:

error: Content is protected !!