^

Robert Kubica - Klub Kibiców

środa, 12 Sierpień 2020

Wypowiedzi przed Grand Prix Hiszpanii 2020

Zespół Alfa Romeo Racing Orlen szykuje się na szósty już wyścig w sezonie 2020. Tym razem ekipa z Hinwil jak i reszta zespołow F1 wracają na miejsce dobrze im znane – Circuit de Barcelona – Catalunya.

Fredreric Vasseur :

“Tor w Barcelonie to zdecydowanie znana liczba i prawdopodobnie miejsce, które znamy najlepiej, dzięki wszystkim testom, które przeprowadziliśmy tam przez lata. Jednak w tym roku warunki będą zupełnie inne od tych, których spodziewaliśmy się na początku maja.”

“W Hiszpanii w sierpniu może być bardzo gorąco i będziemy musieli brać pod uwagę pogodę od momentu, gdy postawimy stopy na torze.”

“Minął zaledwie tydzień od drugiego wyścigu na Silverstone i nie możemy spodziewać się cudów w tak krótkim czasie.”

Będziemy ciężko pracować, aby wydobyć jak najwięcej z naszego samochodu i poczynić postępy w walce w środku stawki.”

Kimi Raikkonen :

“Kilka ostatnich wyścigów pokazało, że nadal musimy poprawić naszą wydajność, zwłaszcza w kwalifikacjach, aby być tak konkurencyjnymi, jak powinniśmy.”

“Barcelona to kolejna szansa na zrobienie kroku naprzód, chociaż musimy być realistami: możemy dobrze znać tor z powodu wszystkich testów, ale wszyscy inni też , więc nie spodziewam się wielkich niespodzianek.”

Antonio Giovinazzi :

“Kolejny weekend to kolejna szansa na udoskonalenie naszego pakietu. Uważam, że nasze sobotnie sprawy zamaskowały część tempa, jakie mamy podczas wyścigu, więc musimy nad tym dalej pracować, aby od samego startu walczyć o punkty.”

“Ważne jest, aby być skupionym i jak najlepiej wykorzystać każdą małą szansę, jaką możemy dostać.”

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Karolina Gallagher
o 12:14

Udostępnij:

error: Content is protected !!