^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 27 kwietnia 2021

Zapowiedź Grand Prix Portugalii i Hiszpanii 2021

Grand Prix Portugalii i Hiszpanii 2021. W związku z tym przed nami dwa kolejne weekendy z Formułą 1! Przede wszystkim w ten weekend odbędzie się Grand Prix Portugalii a za tydzień bez wątpienia Grand Prix Hiszpanii.

Zapowiedź Grand Prix Portugalii i Hiszpanii 2021

Przed Grand Prix Frederic Vasseur :

Zapowiedź Grand Prix Portugalii i Hiszpanii 2021

Fot. Alfa Romeo Racing ORLEN

“Podchodzimy do obu wyścigów z ufnością, że jesteśmy w stanie mieć dobre wyniki i determinację. Aby nadrobić okoliczności, które uniemożliwiły nam punktację w pierwszych dwóch wyścigach sezonu”.

“Wiemy, że mogliśmy mieć i powinniśmy mieć dwa samochody w punktach ostatnim razem. To nie jest pocieszenie, ponieważ wynik końcowy jest wszystkim, co ma znaczenie”.

“Nadszedł czas, aby zamienić wyniki w punkty: wiemy, że potrzebujemy nieskazitelnego weekendu. W związku z tym musimy wyprzedzić inne zespoły ze środka stawki i jesteśmy zdeterminowani, aby to zrobić.”

Przed Grand Prix Kimi Raikkonen :

Zapowiedź Grand Prix Portugalii i Hiszpanii 2021

Fot. Alfa Romeo Racing ORLEN

“Dwa kolejne wyścigi oznaczają dwie kolejne szanse na dobry wynik – coś, czego byliśmy bardzo blisko z początkiem sezonu”.

“Nie jesteśmy oddaleni wiele kilometrów, jesteśmy w samym środku stawki i możemy walczyć z każdym. Niewątpliwie jeśli dobrze wykonamy naszą pracę i będziemy mieć trochę szczęścia, którego brakowało nam do tej pory w tym sezonie”.

“W zeszłym roku miałem fajne pierwsze okrążenie w Portugalii i z pewnością nie będę o tym myślał: w końcu nie ma znaczenia, jak zaczynasz wyścig, ale gdzie go ukończysz. Musimy zakończyć go w pierwszej dziesiątce, aby osiągnąć nasz cel.”

Przed Grand Prix Antonio Giovinazzi :

Zapowiedź Grand Prix Portugalii i Hiszpanii 2021

Fot. Alfa Romeo Racing ORLEN

“Nie mogę się doczekać powrotu do samochodu na wyścigi w Portugalii i Hiszpanii.”

“Czuję, że na pewno nie zdobyliśmy tego, na co zasłużyliśmy w pierwszych dwóch wyścigach: mieliśmy pecha, zwłaszcza w Imoli, gdzie bylibyśmy na dziewiątej lub dziesiątej pozycji, gdyby nie odłamek, który utknął w hamulcu.”

“Musimy wyciągnąć pozytywy z tych występów i wykorzystać je jako bodziec, do jeszcze lepszej jazdy w kolejnych wyścigach.”

“Wiemy, że walka jest bardzo zacięta i wiemy, że możemy wrócić do domu z naprawdę dobrymi wynikami, jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli.”

Za zakończenie podamy odnośniki do stron Grand Prix

HISZPANII

Circuit de Barcelona-Catalunya ✓ Official page (circuitcat.com)

 


Z ostatniej chwili : Callum Ilot drugim kierowcą rezerwowym ARRO

Robert Kubica Klub Kibiców

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Karolina
o 13:16

Udostępnij:

error: Content is protected !!