^

Robert Kubica - Klub Kibiców

czwartek, 14 października 2021

Kubica wystąpi w dwóch ostatnich rundach WEC!

Robert Kubica i High Class Racing znowu razem. Robert wystąpi gościnnie w dwóch ostatnich wyścigach WEC w aucie zespołu High Class Racing.

Fot. High Class Racing Twitter

Kubica pojawi się za kierownicą podczas ostatnich dwóch rund WEC, które odbędą się w Bahrajnie. Zaplanowano je na 30 października i 6 listopada.

Agata Pniewska (Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN Orlen)

“Robert Kubica wielokrotnie udowodnił w tym sezonie, że jest w znakomitej formie. Nasze zaangażowanie we wsparcie m.in. najlepszego polskiego kierowcy traktujemy jako długofalową inwestycję, która buduje rozpoznawalność marki ORLEN.”

“Dzięki sponsoringowi motorsportu docieramy do miliardów kibiców na całym świecie. Kolejne wyścigi, jeszcze w tym sezonie, to nie tylko dodatkowe emocje dla kibiców ale i możliwość umocnienia globalnego postrzegania naszej marki.”

Robert Kubica :

„Cieszę się ze startów w ostatnich rundach WEC w Bahrajnie. Znam już zespół oraz Andersa i Dennisa – postaramy się mieć więcej szczęścia niż w Daytonie. Miejmy nadzieję na dobre ściganie w klasie ProAm, która różni się od tego, co robiłem w ELMS i 24h Le Mans”

http://www.robertkubica-klubkibicow.pl/

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Karolina
o 10:33

Udostępnij:

error: Content is protected !!