^

Robert Kubica - Klub Kibiców

środa, 8 października 2014

Kubicę mamy tylko jednego….. Apel.

Nie wydaje się Wam, że my kibice jesteśmy chyba już zmęczeni? – nie, absolutnie nie mam tu na myśli zakończenia Rajdu Francji bo ono nie jest w stanie przyćmić wszystkich OS, a co za tym idzie emocji jakie każdy kto kibicuje mógł przeżywać podczas ostatniego weekendu.
Myślę tu o lawinie jaka zeszła po jego zakończeniu.
Pokazywać w klubie takie wypowoiedzi czy nie ? – to jest pytanie trudne, bo choć osobiście uważam to za zbędne, mało mające wspólnego z kibicowaniem to jednak jest tematem numer jeden – czyli i tak źle i tak niedobrze.images
Było minęło –  my kibice także zbieramy ciągle doświadczenia, uczymy się wspólnie z Robertem, poznajemy pewne mechanizmy i wyciągamy wnioski.
Kto jest lepszym kibicem, a kto nie. Który dziennikarz jest lepszym od tego drugiego, a który kierowca jest gorszy, a kto mądrzejszy? Nikt nie jest bez winy! Ale nie pora i miejsce by się tu teraz rozliczać.
Robert Kubica jest jeden – i to powinien każdy zrozumieć. Pamiętać o tym, że jeszcze nie dawno zdjęcie z “odciskiem buta” powodowało u wszystkich szybsze bicie serca, dziś zapominamy czasami i rzeczy wspaniałe potrafią przyćmić te, które normalnie nie powinny mieć miejsca – wkradają się i są jak iskra przy rozlanej benzynie.

My ( Klub) nie jeden raz potrafiliśmy ponieść się negatywnym emocjom…. często tez byliśmy zmuszeni przez czynniki, na które wpływu nie mieliśmy, a o których po prostu pisać publicznie nie chcieliśmy – nie zawsze było łatwo.
Kibicować Robertowi Kubicy to wspaniała rzecz. Nagrodą za czekanie są wspaniałe i nie powtarzalne emocje!
Nie psujmy tego nigdy….bez względu kim jesteśmy.
Pamiętajmy, że Robert Kubica jest tylko jeden – zróbmy wszyscy i wszystko co możliwe, by nie dosypywać na górkę Roberta, niech dla nas wszystkich skoro już praktycznie na nią wjechał jedzie z niej tak jak zawsze chciał.
Zwykłe, ludzkie Robertowe “Przepraszam” – nie powinno nikomu czasami nie przejść przez usta. My je właśnie teraz mówimy.

Powodzenia Robercie i Maćku!
– przypominamy o zakładce z zapisami na drugą turę klubowych koszulek.
15163976788_e48c9bfa60_k-250x300

 

 

 

 

 

 

Wykorzystując bardzo krótką przerwę, zapraszamy wszystkich do wspólnej małej zabawy.

 Nagroda w konkursie

Nagroda w konkursie

W załączonym obrazie brakuje odpowiedzi doktora…

Napisz w formularzu kontaktowym poniżej co odpowiedział lekarz.
Na odpowiedzi czekamy do czwartku do godziny 20:00.
Nagroda – to grafika z podpisami Roberta i Maćka.

image


Robert Kubica – Rajd Francji 2014
 

 


KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: TOMek
o 07:00

Udostępnij:

error: Content is protected !!