^

Robert Kubica - Klub Kibiców

poniedziałek, 16 listopada 2015

Citroen przyspiesza… “Wszystkie decyzje w ciągu najbliższych dwóch tygodni”

Yves-Matton

Szef Citroën Racing Yves Matton, w wywiadzie udzielonym na zakończenie 2015 Wales Rally GB poinformował, iż wszystkie decyzje dotyczące jego zespołu zapadną do końca listopada. Kierowcom Citroen Total Abu Dhabi WRT Krisowi Meeke oraz Madsowi Ostbergowi z końcem grudnia kończą się podpisane z zespołem kontrakty.

 

 

 

Yves Matton zapowiedział, że teraz sprawy potoczą sie bardzo szybko i zarówno decyzje dotyczące pozostania w cyklu WRC na sezon 2017 oraz te dotyczące składu personalnego na sezon 2016 podejmie w ciągu dwóch tygodni.

„W ciągu dwóch tygodni zapadnie decyzja dotycząca naszej przyszłości na rok 2017, wierzę również, choć w zależności od tej pierwszej, że decyzja w sprawie obsady naszego team-u na sezon 2016 także. Zaczynam pracować nad nią już teraz, na początek rozmowy z naszymi kierowcami” – zapowiedział Yves Matton

5638_Matton-Mexico-2015_627_592x333

“Jestem zadowolony, że mogłem tak długo zwlekać z decyzją, bo to co zobaczyliśmy podczas tego rajdu było bardzo interesujące. Myślę, że mam już wszystkie informację i dane, aby dokonać właściwego wyboru.  Poinformuję ich (kierowcy) o mojej decyzji i zobaczymy czy dojdziemy do porozumienia” – dodał Szef Citroen Racing.

Matton przyznał również, że Kris Meeke i Mads Ostberg to tylko dwa z rozważanych nazwisk do startów w sezonie 2016. “Ja nie powiedziałem, że wyboru dokonam tylko z tych dwóch nazwisk. Biorę pod uwagę również innych kierowców z którymi rozmawiam” – podsumował Matton

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: marciinex
o 19:14

Udostępnij:

error: Content is protected !!