^

Robert Kubica - Klub Kibiców

czwartek, 26 listopada 2015

Pierwsze decyzje kadrowe M-Sport na sezon 2016

TänakWygląda na to, że czas Tänaka w M-Sport dobiegł końca. Jak podaje Autosport, decyzja już zapadła, ale nie jest jednak jeszcze potwierdzona. Dziś oficjalnie poznaliśmy plany innego kierowcy, który będzie jeździł dla M-Sport w sezonie 2016.

Malcolm Wilson jest zdania, że “Dwa wypadki w dwóch ostatnich rajdach nie dają mu specjalnie mocnej pozycji wyjściowej do uzyskania miejsca w zespole fabrycznym w nadchodzącym sezonie.”

Zwłaszcza brak koncentracji jest powodem krytyki ze strony szefa M-Sport :
“Musi popracować nad uzyskaniem regularności i przestać popełniać głupie błędy. Trzeba tylko spojrzeć na poziom koncentracji S.Ogiera. W trakcie całego sezonu popelnił tylko jeden błąd. Tylko jeden wypadek przy takich prędkościach pokazuje, że jest niezwykle skoncentrowany, a w jego głowie istnieje tylko jedna myśl: dowieźć samochód z jednego końca odcinka na drugi.” – powiedział Malcolm Wilson 

Przed Tänakiem otwierają się jednak nowe drzwi. Oczekuje się, że w sezonie 2016 znajdzie miejsce w DMACK i wspólnie z Jari Ketomaą usiądzie za kierownicą Fiesty RS.

Lorenzo-Bertelli-sur-une-WRC-en-2015-848x450

Lorenzo Bertelli oficjalnie poinformował, że w sezonie 2016 nie będzie jeździł w barwach M-Sport. “Fuckmatiè World Rally Team został zamknięty, ale pozostanę z M-Sport, będziemy mocno się starać w następnym sezonie WRC” – czytamy w oświadczeniu zespołu Bertelliego

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: ArtNr4
o 15:59

Udostępnij:

error: Content is protected !!