^

Robert Kubica - Klub Kibiców

środa, 16 grudnia 2015

Maciej Szczepaniak w “Trzeciej stronie medalu” o zakończonym sezonie WRC… | Urodziny Maćka Szczepaniaka

 1a191cfcb72cd6eea25763fab72ee1a9

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Maciejem Szczepaniakiem dla Programu 3 Polskiego Radia i dyskusji o przemyśleniach i planach na 2016 rok…

Robert Kubica wraz ze swoim pilotem Maciejem Szczepaniakiem sezon rajdowy WRC zakończył na 12. miejscu w klasyfikacji generalnej. Maciej Szczepaniak w rozmowie dla “Trzeciej strony medalu” jest zadowolony z przebiegu tegorocznej rywalizacji, choć liczył na większy dorobek punktowy w zawodach.

Rajdowy Mistrz Świata WRC2 z 2013 roku wraz z Maciejem Szczepaniakiem w kończącym sezon listopadowym Rajdzie Wielkiej Brytanii uzyskali na ostatnim odcinku specjalnym Power Stage doskonały, trzeci czas. W ostatniej rundzie mistrzostw świata uplasowali się na dziewiątej pozycji, a w klasyfikacji generalnej sezonu zajęli 12. pozycję.

 

RK & MSz

 

Szczepaniak od 2014 roku jest pilotem Roberta Kubicy i bardzo ceni jego umiejętności. “Na początku sezonu borykaliśmy się z różnymi problemami logistyczno-organizacyjnymi. Trochę nie z naszej winy. Później też technicznymi. Myślę, że jednak w tym sezonie Robert Kubica ugruntował swoją pozycję w mistrzostwach świata. Prowadziliśmy rajd, wygrywaliśmy odcinki specjalne na każdej nawierzchni. A więc już nie tylko na asfalcie, gdzie Robert uważany jest za absolutnego specjalistę i elitę światową, ale również na śniegu w Szwecji i na szutrze w Hiszpanii, gdzie udało nam się po raz pierwszy prowadzić” – zaznaczył Maciej Szczepaniak w rozmowie dla radiowej “trójki”.

 

 

 

 

z17999420Q,Maciej-Szczepaniak-w-Rajdzie-Portugalii

 

“Jeśli chodzi o zdobycz punktową to na pewno ten sezon nie ułożył się tak jakbyśmy go sobie wymarzyli, ale jeśli chodzi o performance, tempo, jak pracowaliśmy, co z siebie daliśmy to niewiele mamy sobie do zarzucenia” – dodał w audycji trzeciego programu Polskiego Radia.


Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Maciejem Szczepaniakiem na antenie PR3.Trjka
“Trzecia strona medalu” na antenie Trójki w każdą niedzielę między 17.05 a 19.00
Audycję prowadzili Krzysztof Łoniewski  i Adam Małecki.
link do audycji: Trzecia strona medalu

 


Dzisiaj swoje Urodziny obchodzi Maciek Szczepaniak – 100 Lat i spełnienia wszystkich marzeń!

Aktualizacja: 16.12.2015

Maciek Szczepaniak Urodziny 2015

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: marciinex
o 06:00

Udostępnij:

error: Content is protected !!